Chyłka - Rewizja: obsada 3 sezonu serialu. Kim są aktorzy i bohaterowie?

2020-07-09 17:28 aw
Chyłka
Autor: AGNIESZKA K. JUREK/TVN

Tym razem Joanna Chyłka musi zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient, po stracie żony i córki, ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie staje się jednak głównym podejrzanym w sprawie.

Chyłka - Rewizja: obsada 3 sezonu serialu. Fabuła skupi trzeciego sezonu serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza skupi się na sprawie podwójnego morderstwa, w którą zaangażowana zostanie bohaterka. Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original rozpoczęły się w połowie lutego w Warszawie, jednak musiały zostać przerwane z powodu pandemii.

Chyłka - Rewizja: obsada 3 sezonu serialu

Na szczęście ekipa Chyłki powróciła na plan już w czerwcu. Oznacza to, że nowe odcinki serialu najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć już jesienią na platformie Player. Zapewne również do emisji telewizyjnej trafią one nieco później, czyli dopiero w wiosennej ramówce 2021 roku.

W nowych odcinkach ponownie zobaczymy oczywiście Magdalenę Cielecką jako Joannę Chyłkę oraz Filipa Pławiaka jako Kordiana Oryńskiego. Do obsady znanej z „Zaginięcia” oraz „Kasacji” dołączyli między innymi także:

  • Wojciech Zieliński,
  • Antoni Pawlicki,
  • Mariusz Bonaszewski,
  • Małgorzata Klara.
Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE