Chyłka - Kasacja - kiedy premiera w player.pl i TVN?

2019-11-14 15:48
Magdalena Cielecka - Chyłka Kasacja - ESKA CINEMA
Autor: WBF Agencja Fotograficzna

Już 15 listopada premiera drugiego sezonu serialu o mecenas Joannie Chyłce. Tego dnia Player udostępni dwa odcinki - pierwszy bezpłatnie, drugi w ramach płatnej oferty. Tym razem prawniczka podejmie się obrony Piotra Langera Juniora, oskarżonego o brutalne morderstwo. Czy Chyłka odkryje prawdę o przerażającej zbrodni?

Serial Chyłka - Zaginięcie jest ekranizacją książki Remigiusza Mroza. Ta siedmioodcinkowa produkcja opowiada historię pani mecenas Joanny Chyłki, która stara się udowodnić niewinność rodziców w sprawia ich zaginionej, trzyletniej córki. W procesie sadowym pomaga jej nowy asystent - Kordian Oryński. Premierowe odcinki Chyłka - Zaginięcie będzie można oglądać w soboty, od 2 marca o godzinie 20:00 w TVN. A co już wiadomo o drugim sezon Chyłka - Kasacja?

Chyłka - Kasacja: co wiadomo o serialu?

Serial Chyłka - Kasacja będzie ponownie oparty na książkach Remigiusza Mroza. Autor wydał 8 powieści, w których główną bohaterką jest prawniczka Joanna Chyłka: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp. Tym razem zmierzą się z synem biznesmena, który zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina niby jest oczywista, ale morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swoich ofiar. Czy Joannie Chyłce i młodego aplikantowi Kordianowi uda się rozwikłać tą sprawę. 

Chyłka - Kasacja: kiedy premiera w TVN i na player.pl?

Serial Chyłka - Kasacja pojawi się 15 listopada 2019 roku na platformie player.pl. Data emisji w TV nie jest jeszcze znana. 

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE