Chyłka - Kasacja - ile odcinków liczy drugi sezon serialu z mecenas Chyłką?

2019-12-10 11:59 aw
Chyłka - Kasacja
Autor: Materiały Prasowe

Pierwszy sezon serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza, Chyłka - Zaginięcie, ukazał się na platformie Player pod koniec 2018 roku. Dopiero po emisji w internecie TVN podjął decyzję, że serial trafi również do emisji w telewizji. Widzowie TVN mogli oglądać go od lutego. Już po nakręceniu pierwszego sezonu wiadomym było, że powstanie drugi sezon serialu z Mecenas Chyłką, Kasacja, która chronologicznie jest pierwszym tomem serii.

Chyłka - Kasacja - ile odcinków liczy drugi sezon serialu? Mecenas Chyłka wraz ze swoim aplikantem Kordianem ponownie staną przed niezwykle trudnym zadaniem. Klientem Chyłki zostanie Piotr Langer Junior, syn wpływowego biznesmena, podejrzany o zabójstwo dwóch osób. W domu Langera znaleziono ciała, z którymi miał spędzić aż 10 dni. Czy okaże się niewinny?

Chyłka - Kasacja - ile odcinków liczy drugi sezon serialu?

Dystrybucja drugiego sezonu Chyłki będzie wyglądać podobnie jak w przypadku pierwszego. 15 listopada (w piątek) na platformę Player trafi pierwszy odcinek serialu, który będzie można obejrzeć za darmo. Kolejne będą ukazywały się co tydzień, ale aby je obejrzeć, trzeba będzie wykupić dostęp. Dopiero po premierze wszystkich odcinków na platformie Player możemy spodziewać się, że trafią do emisji w TVN. Odcinków Chyłka - Kasacja ma być łącznie 6.

Chyłka - Kasacja: obsada

NAJNOWSZE