Chorobą brudnych rąk nazywana jest... Milionerzy 28.07.2021

2021-07-28 13:04 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Chorobą brudnych rąk nazywana jest... Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Chorobą brudnych rąk nazywana jest... Która odpowiedź na to pytanie z tego odcinka Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) żółtaczka typu A, B) ospa wietrzna, C) angina, D) gruźlica.

Chorobą brudnych rąk nazywana jest...

Tak brzmiało pytanie za 1000 zł. Uczestniczka postanowiła skorzystać z pomocy publiczności, po czym zaznaczyła A. Była to dobra decyzja, ponieważ odpowiedź A) żółtaczka typu A jest prawidłowa.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE