Cena wolności odcinki 16, 17, 18 - co się wydarzy w ostatnich odcinkach serialu?

2020-06-26 10:23 PK
Cena wolności
Autor: materiały TVP

Cena wolności odcinki 16, 17, 18 streszczenie. To już ostatnie trzy epizody rosyjskiej produkcji! Czy Dymitr i Polina wezmą ślub i będą żyć długo i szczęśliwie? Emisja odcinków w dniach 29.06, 30.06 i 1.07 o 20:20 w TVP1. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Cena wolności odcinki - co się wydarzy w odcinkach 16-18? Cena wolności to historyczny melodramat w reżyserii Dmitrija Czerkasowa. Polina Lebiediewa, była niewolnica, adoptowana córka bezdzietnego księcia Aleksieja Pietrowicza Golowina, jest najbardziej pożądaną partią w okolicy. Nic nie zapowiada nieszczęścia. Jednak, kiedy Aleksiej Pietrowicz umiera na atak serca, okazuje się, że nie zdążył zadbać o losy dziewczyny…

Cena wolności odcinek 16 streszczenie

Hrabia Andriej wzmaga poszukiwania Poliny, a poddani zaczynają stawiać opór jemu i jego żonie. Ta w połogu traci dziecko. Katierina oficjalnie rezygnuje z małżeństwa z Dymitrem. Wieruszka, przebywając z mamą i narzeczonym w Petersburgu, próbuje odnaleźć Tatianę. Jest nieostrożna i podążając śladem Tatiany, wpada w ręce Lowki Kapowa. Zostaje sprzedana do domu publicznego. Polina szukając Tatiany trafia tam, ale dowiaduje się, że Tatiany nie ma. Przypadkowo zauważa Wieruszkę i orientując się w jakiej przyjaciółka jest sytuacji, sama zgłasza się do madame i zaczyna u niej pracować. Hrabina nie wytrzymuje nerwowej atmosfery w domu i postanawia wstąpić do klasztoru. Notariusz zostaje aresztowany i zgadza się wydać Loszkę Kapowa, w zamian za wolność i nową tożsamość.

Cena wolności odcinek 17 streszczenie

Julie, kobieta pracująca w zakładzie madame pomaga uciec Wieruszce i Polinie. Bandyci Kapowa ścigają je, ale nieoczekiwanie zjawia się Dymitr i ratuje obydwie dziewczyny. Polina otrzymuje wreszcie upragniony akt uwolnienia i domyśla się, jaką cenę Dymitr za to zapłacił. Borys wydaje Kapowa policji. Tatiana szuka pomocy u Gleba, swojego kochanka. Ten jednak, nie zamierza wiązać się z Tatianą. Zrozpaczona kobieta rzuca się z mostu. Wieruszka postanawia zmienić swoje życie i rozpoczyna pracę w roli pomocnika doktora. Hrabia Andriej prowokuje pojedynek z Dymitrem i rani w nim Nikitę, który pojawia się tam przypadkowo. Nikita zaczyna rozumieć, że postąpił źle i że kocha Wieruszkę. Wyznaje jej miłość, ale dowiaduje się, że ta przyjęła już oświadczyny doktora. Katierina zrywa zaręczyny z Dymitrem.

Cena wolności odcinek 18 streszczenie

Polina i Dymitr biorą ślub. Księżniczka Katierina romansuje z hrabią Andriejem i zaczyna mieszkać u niego. Znajduje porwane pismo, donos hrabiego oskarżający Dymitra o zabójstwo księcia Siergieja. Śledczy Wieszniakow, dotrzymując danego słowa, uwalnia notariusza Borysa, który rozpacza po śmierci Tatiany. W procesie Dymitra zeznają przekupieni lub zastraszeni przez hrabiego Andrzeja świadkowie. Nieoczekiwany zwrot w sprawie następuje dzięki śledczemu Wieszniakowowi, który sprowadza Borysa jako świadka. Ten wyznaje całą prawdę. Hrabia Andriej zostaje skazany na zesłanie, a Katierina wyjeżdża za nim. Polina z Dymitrem żyją szczęśliwie. Otrzymują od Katieriny list z prośbą o wizytę.

Ida Nowakowska o programie Ameryka da się lubić #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE