BrzydUla 2 - Ula kolejny raz zdradzi Marka?

2021-05-07 15:41 Adrian Rybak
BrzydUla
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS/XNEWS

BrzydUla 2 to aktualnie jeden z najchętniej oglądanych seriali w polskiej telewizji. Druga część losów Uli oraz Marka to coś, na co przez wiele lat czekali fani produkcji. Doczekali się i nowy sezon cieszy się dużą popularnością. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych wątków była zdrada Uli. Teraz pojawiły się podejrzenia, że stanie się to ponownie.

BrzudUla 2 nie zwalnia tempa. Niemalże w każdym odcinku dochodzi do sytuacji, które mogą całkowicie odwrócić losy bohaterów. W 141. odcinku, który wyemitowany został w czwartek 6.05.2021 wydarzyło się coś, co zaczęło budzić pewne podejrzenia widzów. Fani BrzydUli obawiają się, że główna bohaterka znów zdradzi swojego męża Marka. Przypominamy, że jakiś czas temu Ula zdradziła go z Arturem, a powodem miały być problemy w małżeństwie. Teraz pojawił się inny kandydat. Mowa o Bartku, chłopaku Uli z przeszłości. W ostatnim odcinku Dąbrowska dopytywała Alę o problemy Cieślaków, po czym zadzwoniła do Barka, aby namówić go do walki o odzyskanie serca Uli. Czy zdecyduje się na to i uda mu się to osiągnąć? Przekonamy się już wkrótce.

BrzydUla 2 odcinki 139-143 ZWIASTUN. Ula pozwoli Markowi odejść. Namiętne pożegnanie Dobrzańskich!

BrzydUla 2 - fabuła, o czym jest

Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną.Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie… Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

Brzydula 2 - obsada

W seriali występują Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch, Łukasz Garlicki, Krzysztof Czeczot, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Dominika Kluźniak, Mariusz Zaniewski, Wacław Warchoł, Łukasz Simlat, Monika Fronczek, Katarzyna Zielińska-Jaworska, Michał Gadomski i inni.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE