BrzydUla 2 po wakacjach 2021 - zmiana emisji! Kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

2021-08-30 20:09 kg
BrzydUla 2
Autor: TVN/JAKUB KAMINSKI EAST NEWS

BrzydUla to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych, polskich produkcji serialowych ostatnich lat. Historia miłości Uli i Marka skradła serca widzów ponad 10 lat temu. W październiku 2020 roku serial powrócił na ekrany naszych telewizorów, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że Ula i Marek są małżeństwem i mają trójkę dzieci. Ze względu na przerwę wakacyjną, widzowie ponownie musieli pożegnać się z ukochanymi bohaterami. Już pod koniec sierpnia 2021 roku Dobrzańscy pojawią się na antenie TVN7, ale niestety zmianie ulegnie emisja hitu. Sprawdźcie szczegóły.

BrzydUla 2 po wakacjach 2021 - zmiana emisji! W październiku 2020 roku BrzydUla powróciła na antenę TVN7, a wraz z nią ulubieni bohaterowie widzów - Ula, Marek, Violetta, Sebastian, Ala, Józef, Ania czy też Maciek. Ula i Marek mają poważny kryzys małżeński, Violetta i Sebastian dalej nie mogą dojść do porozumienia, Ala i Józef nareszcie są razem, a Ania i Maciek robią wszystko, by utrzymać swoją rodzinę. Każdy odcinek nowej odsłony serialu jest prawdziwym, emocjonalnym rollercoasterem, od którego aż ciężko się oderwać. 

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

BrzydUla 2 po wakacjach 2021 - zmiana emisji!

Nowe odcinki BrzydUli zadebiutują na antenie TVN7 już w poniedziałek 30 sierpnia 2021 roku, o godzinie 20. Tym razem kolejne epizody hitu będą emitowane od poniedziałku do czwartku, a nie jak dotychczas - od poniedziałku do piątku. W nowych odcinkach nie zabraknie Julii Kamińskiej, Filipa Bobka, Małgorzaty Sochy, Łukasza Garlickiego, Mariusza Zaniewskiego czy też Pauliny Kondrak.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE