Bracia i synowie - kiedy kolejne części w TVP2? Ile odcinków liczy seria?

2021-10-13 13:59 kg
Bracia i synowie
Autor: materiały TVP

Bracia i synowie to niemiecki film obyczajowy, za którego reżyserię odpowiada Sibylle Tafel. Pierwsza część produkcji, w której w głównych rolach występują: Tanja Wedhorn, Stephan Kampwirth, Patrick Heyn oraz Anna Werner, już w środę 13 października 2021 roku zostanie pokazana na antenie Telewizji Polskiej. Kiedy widzowie zobaczą kolejne części w TVP2? Ile odcinków liczy seria? Sprawdźcie koniecznie.

Bracia i synowie - kiedy kolejne części w TVP2? Lekarka Nora Kaminski, bezinteresownie pomaga innym, zawsze śpieszy z pomocą nawet w trudnych chwilach. Niedawno objęła praktykę w gabinecie w nadmorskiej miejscowości na wyspie Rugia. Kiedyś była lekarką na luksusowym statku, ale straciła tę pracę. Nie mając jeszcze własnego lokum, Nora na razie zamieszkuje u przyjaciela ze studiów, dra Richarda Freese'a, którego wkrótce będzie miała okazję wspomóc w kłopotach. Niespodziewanie w odwiedziny przyjeżdża do niej z Berlina jej syn Kai. Jest na studiach prawniczych i chce tu przygotować się do ważnej pracy. Ale to tylko próba ukrycia prawdy, być może zostanie tu na dłużej. Tymczasem Nora poznaje rybaka Matthiasa i jego niepełnosprawnego brata Robina, którym ten się opiekuje od śmierci rodziców. Ale Matthias ma wypadek, który zignorował. Rana okazała się jednak na tyle groźna, że wdarła się infekcja. Matthiasowi grozi nawet amputacja stopy i nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, by podjąć leczenie. Nora nie opuści go jednak w potrzebie. Nie zostawi bez wsparcia również swego przyjaciela, dra Richarda, który cierpi na przykrą przypadłość.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Bracia i synowie - kiedy kolejne części w TVP2?

Gabinet z widokiem na morze. Bracia i synowie to niemiecki film, który w polskiej telewizji został podzielony na dwie części. Pierwszą z nich TVP2 pokaże już w środę 13 października 2021 roku, o godzinie 21:55. Druga część zostanie wyemitowana dzień później, w czwartek 14 października, o 21:55.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE