Boso przez świat - kiedy oglądać w TVP2? Dni i godziny emisji, powtórki, online

2021-02-28 15:20 kg
Wojciech Cejrowski
Autor: Lukasz Piecyk/REPORTER

Boso przez świat to program podróżniczy, który w latach 2007-2011 gościł na antenie Telewizji Polskiej. Od samego początku gospodarzem show był Wojciech Cejrowski, który docierał w najbardziej zapomniane zakątki świata i przedstawiał kulturę, wierzenia oraz zwyczaje plemion tam mieszkających. Po 10 latach przerwy program powraca na antenę TVP2 z premierowymi odcinkach. Kiedy oglądać w TVP2? Sprawdźcie szczegóły emisji.

Boso przez świat - dni i godziny emisji. Telewizja Polska w ostatnim czasie stawia na sprawdzone formaty, które po latach przerwy powracają na ekrany naszych telewizorów. Widzowie ponownie mogą oglądać takie hity jak: Koło fortuny, Va banque, Europa da się lubić, Czar par czy też Szansa na sukces. Już wkrótce światło dzienne ma również ujrzeć nowa odsłona programu Tak to leciało! W wiosennej ramówce TVP2 pojawił się natomiast program podróżniczy Boso przez świat. Kiedy oglądać nowe odcinki?

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Boso przez świat - kiedy oglądać?

Program Boso przez świat po ponad 10 latach powraca na antenę TVP2. Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany już w niedzielę 28 lutego 2021 roku, o godzinie 18:30. Kolejne odcinki będą pokazywane co tydzień, o tej samej porze. Powtórki odcinków będzie można obejrzeć w czwartki o godzinie 11:25 oraz w soboty o godzinie 15:15 w TVP2. Program będzie również dostępny online, na platformie vod.tvp.pl

NAJNOWSZE