Bolivar - co wydarzy się w ostatnim odcinku? Tak zakończą się losy bohaterów

2022-08-19 10:47 Adrian Rybak
Bolivar
Autor: materiały prasowe TVP Bolivar - kolumbijski serial o słynnym przywódcy.

Boilvar to historyczny serial, który od kilku tygodni można oglądać na antenie TVP1. Losy Simona Bolivara oraz jego ukochanej Manuelity przyciągają przed ekrany wielu widzów. Powoli jednak zbliżamy się do wielkiego finału. Wiemy już, kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek oraz co się w nim wydarzy.

Bolivar to serial, który opowiada historię Simona Bolivara. Jego imię stało się synonimem przywództwa, inspiracji i walki i tak stworzył armię, w której walczyli nie tylko żołnierze, ale także zwykli ludzie, którzy zawsze wierzyli w jego idee o wolnej ziemi. Serial opowie również o szczegółach jego burzliwego życia miłosnego: od śmierci matki, gdy był dzieckiem, śmierci pierwszej żony kilka miesięcy po ślubie, licznych kochanków, gdy przestał wierzyć w miłość, aż wreszcie namiętnego romansu z Manuelitą Sáenz, która stała się miłością jego życia. Bolivar to odważny człowiek, który oddał życie za swój lud, przekraczając granice i pozostawiając niezatarte dziedzictwo w sercach wszystkich wierzących w jedność, braterstwo i wolność... Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim odcinku.

ZOBACZ TAKŻE: Telenowele tureckie i latynoskie - czym się różnią? Które są lepsze?

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Bolivar - ostatni odcinek. Streszczenie

Bolivar, odcinek 69 - streszczenie. Bolivar usiłuje wydostać się z kraju, ale na przeszkodzie staje mu Kongres. Manuelita zostaje w Bogocie i stara się załatwić formalności związane z ich wyjazdem, ale napotyka same trudności. Jonatas podsuwa jej pewien sprytny pomysł. Wraz z Marcelą i panią Rocha organizują pułapkę na wysoko postawionych urzędników. Emma Camacho też przybywa z odsieczą i Manuelicie udaje się załatwić wiele spraw. Wyjeżdża w ślad za Bolivarem. Czy uda jej się zdążyćna czas?

Bolivar - ostatni odcinek. Data emisji

Telewizja Polska poinformowała już, kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu Bolivar. Wiemy, że finałowy epizod widzowie zobaczą w poniedziałek 29 sierpnia 2022 roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE