Bo nad wszystkich ziem branki milsze Laszki kochanki... Milionerzy 3.08.2021

2021-08-03 12:46 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Uzupełnij fragment ballady Mickiewicza Trzech Budrysów: Bo nad wszystkich ziem branki milsze Laszki kochanki... Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Uzupełnij fragment ballady Mickiewicza Trzech Budrysów: Bo nad wszystkich ziem branki milsze Laszki kochanki... Która odpowiedź na to pytanie z tego odcinka Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) wesolutkie jak młode koteczki, B) elegantki z morskiej pianki, C) do szabli i do szklanki, D) ślicznie z nich ichmościanki.

Uzupełnij fragment ballady Mickiewicza Trzech Budrysów: Bo nad wszystkich ziem branki milsze Laszki kochanki...

Tak brzmiało pytanie za 40 tys. zł. Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi, dlatego ostatecznie zdecydowała zrezygnować z dalszej gry. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast A) wesolutkie jak młode koteczki.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE