Barwy szczęścia

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia - ostatnie odcinki sezonu.

Barwy szczęścia znikają z anteny TVP2! Fani serialu są zdruzgotani decyzją stacji

2022-06-02 13:02

Wakacje to nie tylko same przyjemności. Nadejście tak wyczekiwanego przez wszystkich uczniów okresu związane jest z przerwą w emisji ulubionych seriali. Oficjalnie wiadomo już, że w tym roku szybciej niż zwykle z anteny TVP2 znikają Barwy szczęścia. Widzowie nie kryją swojego rozczarowania.

Barwy szczęścia - przerwa wakacyjna 2022 to wielkie rozczarowanie dla wszystkich fanów kultowego już serialu Telewizji Polskiej. Chociaż wakacje są jednym z najbardziej wyczekiwanych okresów w całym roku, dla fanatyków polskich seriali kojarzą się przede wszystkim z przerwą w emisji ich ulubionych tytułów. Z anteny TVP na ponad trzy miesiące zniknął już serial M jak miłość. Teraz bolesny cios czeka fanów hitowej produkcji Barwy szczęścia. Producenci podjęli decyzję o zakończeniu serialu w pierwszym tygodniu czerwca! To prawdziwie zaskakująca zmiana. Wierni wielbiciele Barw na pewno pamiętają, że w ubiegłych latach serial był emitowany znacznie dłużej. W zeszłym roku ostatni odcinek wyemitowano dokładnie 11 czerwca. Kiedy rozpoczyna się przerwa wakacyjna w 2022 roku? Dokładna data jest już znana!

M jak miłość zniknęło z anteny! Widzowie długo nie zobaczą nowych odcinków

Sonda
Oglądasz "Barwy szczęścia"?

Barwy szczęścia - przerwa wakacyjna 2022

Jak już wiadomo, ostatni odcinek Barw szczęścia przed wakacjami zostanie wyemitowany dokładnie... 3 czerwca 2022 roku. To bardzo wcześnie, biorąc pod uwagę ubiegłe lata. Fani serialu mogą jednak liczyć na wielkie emocje! W przedwakacyjnych odcinkach sporo zadzieje się w życiu Jowity, jak również Oliwki i Patryka. Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy jednak dopiero we wrześniu.

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48