Barwy szczęścia po wakacjach 2019 - co się wydarzy w nowych odcinkach?

2019-06-07 22:06 k.w.
Barwy szczęścia 2053 - 2057
Autor: Artrama

Czerwiec to miesiąc rozstań z ulubionymi serialami. Ze względu na przerwę wakacyjną, 7 czerwca został wyemitowany ostatni odcinek Barw szczęścia. Dla wszystkich fanów produkcji mamy jednak dobrą wiadomość. Serial powróci do ramówki TVP 2, już 19 sierpnia. Co wydarzy się w odcinkach po wakacjach? Czy widzów czekają spore zmiany? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Barwy szczęścia po wakacjach 2019 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Barwy szczęścia goszczą na ekranach naszych telewizorów od 2007 roku. Mimo upływu czasu, serial cieszy się niemalejącą popularnością. 7 czerwca widzowie mieli okazję zobaczyć ostatni odcinek produkcji, przed wakacjami. Na nowe odcinki trzeba będzie poczekać, aż do 19 sierpnia. Co wydarzy się w Barwach szczęścia po wakacjach?

Przeczytaj także: M jak miłość po wakacjach 2019 - co się wydarzy w nowych odcinkach?

Barwy szczęścia po wakacjach 2019 - Malwina i Adam

Zarówno Malwina, jak i Adam, są na życiowym zakręcie. Malwina ma kryzys w związku małżeńskim. W ostatnim odcinku przed wakacjami, zdradziła Adamowi, że szykuje się na rozwód z Przemkiem. Adam z kolei ma dosyć zachowań swojej żony, po śmierci córki Mii. Stan psychiczny kobiety zamiast się polepszać, stale się pogarsza. Mężczyzna nie wspiera ukochanej. Wda się natomiast w romans z Malwiną. W odcinkach po wakacjach, nastąpi między nimi prawdziwy wybuch namiętności. Z czasem, o wszystkim dowie się żona Adama, która przy spotkaniu z Malwiną, zacznie ją dusić. Czy zabije kochankę męża?

W odcinkach po wakacjach nie zabraknie emocji! Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się w nowym sezonie Barw szczęścia, śledźcie ten artykuł, ponieważ będzie stale aktualizowany!

NAJNOWSZE