Barwy szczęścia odcinki 2108-2112 streszczenia. Aleks przez Aldonę wpada w tarapaty! Czy zostanie oskarżony o plagiat?

2019-10-03 14:08
Barwy szczęścia odcinki 2108-2112 streszczenia. Aleks przez Aldonę wpada w tarapaty! Czy zostanie oskarżony o plagiat?
Autor: Materiały TVP Barwy szczęścia odcinki 2108-2112 streszczenia. Aleks przez Aldonę wpada w tarapaty! Czy zostanie oskarżony o plagiat?

Bożena postanawia zostać na noc u cierpiącej Izy. Tadeusz i Renata zaprzyjaźniają się. Kelnerka jest zaciekawiona kolejami życia eksksiędza. Aldona zamawia u studentki polonistyki gotowe wypracowanie dla Aleksa, by udowodnić, że Kujawiak nawet nie sprawdzi pracy i na pewno wystawi chłopcu złą ocenę. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia?

Barwy szczęścia odcinki 2108-2112 streszczenia. Aleks przez Aldonę wpada w tarapaty! Czy zostanie oskarżony o plagiat? Serial Barwy szczęścia możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 na antenie TVP2. Franek wylatuje na kilka dni do Francji do synka. Tymczasem Regina przypadkowo spotyka dawno niewidzianego kolegę – Remka. Radek martwi się brakiem ruchu w nowym Feel Good. W obecnej sytuacji nie stać go na dwoje pracowników. Aleks jest załamany, bo nauczycielka chce wysłać jego fałszywą pracę na konkurs. Za namową Borysa Aldona przyznaje się Kujawiak, że kupiła wypracowanie dla syna.

Barwy szczęścia odcinek 2108: STRESZCZENIE

Bożena postanawia zostać na noc u cierpiącej Izy. Malarka ukrywa, że zażywa tylko zioła nabyte od uzdrowiciela. Wkrótce wychodzi na jaw, że Małek nie była na wizycie u poleconego przez Stańską onkologa. Franek wylatuje na kilka dni do Francji do synka. Tymczasem Regina przypadkowo spotyka dawno niewidzianego kolegę – Remka. Kacper otwarcie okazuje Malwinie, że nie akceptuje jej nowego związku. Z kolei Małgorzata mówi dzieciom o planowanym ślubie z Marczakiem i też spotyka się z ich niezrozumieniem.

Barwy szczęścia odcinek 2109: STRESZCZENIE

Iza czuje się coraz gorzej, ale ukrywa swój stan zdrowia przed Bożeną i Paulinką. W przypływie sił spędza cały dzień z córką. W trakcie zabawy nagle traci przytomność. Tadeusz i Renata zaprzyjaźniają się. Kelnerka jest zaciekawiona kolejami życia eksksiędza. Regina spotka się z Remkiem – przyjacielem z czasów, gdy wspólnie studiowali w akademii muzycznej. Widać, że mężczyzna liczy z jej strony na coś więcej niż tylko odnowienie przyjaźni…. Podczas wspólnego wypadu na tor wrotkarski Kasia i Łukasz przekonują się jakim partnerem jest dla Umińskiej Chowański. Alicja jest zaintrygowana, gdy Sadowski zdradza, że dostał do oceny scenariusz programu Patryka i Justina.

Barwy szczęścia odcinek 2110: STRESZCZENIE

Regina próbuje negocjować z Walawskim zakup jego mieszkania, lecz Piotr pozostaje nieugięty – w lokalu nie zamieszka morderca jego córki. Do Fitness Klubu zapisuje się Remek, który wyraźnie dąży do kontaktu z dawną przyjaciółką. Radek martwi się brakiem ruchu w nowym Feel Good. W obecnej sytuacji nie stać go na dwoje pracowników. Tymczasem zszokowana Lidka odkrywa, że w lokalu pracuje Renata… Umińska zapala się do koncepcji programu reality show i proponuje Justinowi podpisanie umowy na jego produkcję. Kanadyjczyk kłamie, że udział Patryka w tworzeniu scenariusza był znikomy.

Barwy szczęścia odcinek 2111: STRESZCZENIE

Aldona zamawia u studentki polonistyki gotowe wypracowanie dla Aleksa, by udowodnić, że Kujawiak nawet nie sprawdzi pracy i na pewno wystawi chłopcu złą ocenę… Sprawy przybierają jednak odwrotny do zakładanego przez Grzelakową przebieg, ale Aleks i tak wpada w poważne tarapaty. Justin przyznaje się Patrykowi i Agacie, że podpisał umowę z Umińską pomijając udział przyjaciela w projekcie. Tymczasem Hubert wydał już prawie wszystkie oszczędności na wynagrodzenie prawnika, który stara się pomóc Klarze. Anzelm w ramach wdzięczności chce podzielić się z Arturem i Alicją odszkodowaniem, które dostał po niesprawiedliwym pobycie w więzieniu.

Barwy szczęścia odcinek 2112: STRESZCZENIE

Aleks jest załamany, bo nauczycielka chce wysłać jego fałszywą pracę na konkurs. Za namową Borysa Aldona przyznaje się Kujawiak, że kupiła wypracowanie dla syna. Z pozoru Iza czuje się lepiej, co cieszy Paulinkę i usypia czujność Stańskich. Znachor Abaj twierdzi, że leczenie przebiega dobrze i guz się zmniejszył. Klara ma szansę wyjść z aresztu, o ile Pyrkowie wpłacą kaucję. Hubert prosi Mariolę, by zapłaciła mu z góry za cały sezon programu. Podczas nagrywania kolejnego odcinka Gawron i Żabcia prezentują producentce nową piosenkę, licząc na podwyżkę.

NAJNOWSZE