Barwy szczęścia, odc. 2597, 2598, 2599, 2600, 2601 - streszczenie. Jowita oskarżona o zabójstwo

2022-03-17 16:53 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: tvp.pl

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Odcinki 2597, 2598, 2599, 2600 oraz 2601 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 21 marca do piątku 25 marca 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2597

Marek gratuluje Witkowi. W sieci ukazał się nakręcony przez chłopaka teledysk. Po wysłuchaniu piosenki, Krystyna na nowo zaczyna się niepokoić o wnuka. Jowita spędza poza domem całą noc, a gdy w końcu wraca, jest zdezorientowana i ma na ciele ślady krwi. Tymczasem Jaworski znajduje nad rzeką ciało topielca. Gdy na miejscu zjawia się policja, pierwsze ustalenia wskazują na to, że mężczyzna został zamordowany. Między Ireną i Tolkiem wybucha kolejny kryzys, bo wcale nie przypada jej do gustu randka na motorze, którą zaplanował jej ukochany.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Barwy szczęścia - odcinek 2598

Marcin przesłuchuje Jowitę, która na czas zabójstwa Prota nie ma żadnego alibi i na dodatek nic nie pamięta. Po zeznaniach Sergiusza dziewczyna ma pozostać w areszcie. Sławka prosi Natalię, by zajęła się sprawą jej córki. W Poznaniu Olga szykuje się do premiery sztuki, która może zakończyć karierę jej i całego zespołu. Na kilka godzin przed spektaklem Ryman zjawia się nagle w teatrze i próbuje zastraszyć Asię. Tymczasem Grzelakowie przenoszą się w końcu do nowego domu. Odkrywają, że Kuczma, choć po spaleniu Borek pozostał bezkarny - znów popadł w kłopoty.

Barwy szczęścia - odcinek 2599

W miejscu, gdzie odnaleziono ciało Prota, Sławka spotyka Sergiusza, który jest przekonany o winie Jowity. Załamana Jezierska, wierząc w niewinność córki, postanawia za wszelką cenę znaleźć prawdziwego mordercę. W "Szoku" ukazuje się wywiad z Brunem i artykuł o adopcji Tadzia, po którym Amelia i Bożena nie są wcale zadowolone. Tymczasem Ada kolejny raz spotyka się Rafałem i szantażuje go, że wyjawi, kto kazał jej nękać Stańskich. Grzelakowie powoli urządzają się w nowym domu. Bezdomny Kuczma ma kolejne kłopoty. Musi uciekać przed oprychami, którym jest winien pieniądze.

Barwy szczęścia - odcinek 2600

Natalia spotyka się z Jowitą w areszcie, poznaje jej wersję wydarzeń i postanawia odnaleźć chłopaka, z którym Jezierska piła feralnego wieczoru alkohol, tuż przed morderstwem Prota. Hubert czyta kolejną powieść erotyczną Klary. Jest zachwycony. A jego żona umawia się na spotkanie z nowym wydawcą: Piotrem Jareckim. Tymczasem Beata zaczyna w końcu pracę w szkole. Kujawiak od razu próbuje się do niej zbliżyć i przy okazji zniechęcić koleżankę do Niedzielskiej.

Barwy szczęścia - odcinek 2601

Iwona zjawia się w szpitalu, by odebrać Tomka. U boku Kępskiego są już Wiktor i Grażyna, która w widoczny sposób zabiega o względy ojca swojego syna. W domu, gdy zakochani zostają wreszcie sami, Tomek zadaje Pyrce ważne pytanie. Klara znów ma się spotkać z Adlerową w sądzie na ogłoszeniu wyroku. Wcześniej jej rywalka zjawia się jednak w domu Pyrków i proponuje dziewczynie ugodę. Klara i Hubert zastanawiają, czy nie lepiej byłoby ją przyjąć, zwłaszcza że potrzebne są im pieniądze. Podkomisarz Kodur przekazuje Natalii nowe informacje w sprawie zabójstwa Prota, które nie są korzystne dla Jowity. Jaworski postanawia wyrzucić Justina i Sławkę na bruk. Nie chce, by kojarzono go z aferą o morderstwo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE