Barwy szczęścia - odc. 2526, 2527, 2528, 2529, 2530 - streszczenie. Zaginięcie Kasi na Sycylii

2021-12-03 13:45 Adrian Rybak
Barwy szczęścia 2053 - 2057
Autor: Artrama

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Barwy szczęścia - odc. 2526. Kasia wylatuje na Sycylię w sprawach biznesowych, ale tym razem tuż przed podróżą zaczyna nagle się wahać i ma złe przeczucia. Kacper wciąż nie chce rozmawiać z Madzią po tym, jak przyłapał ukochaną z innym. A Tymon wyznaje dziewczynie, jak bardzo mu na niej zależy. Aldona i Borys jadą do sądu, by poznać w końcu wyrok w sprawie Kuczmy, który jest głównym oskarżonym o podpalenie wsi. Tymczasem Stefan zdobywa nowych przyjaciół w klubie motocyklowym. Porywa Arletę na szaloną przejażdżkę.

Barwy szczęścia - odc. 2527

Na Sycylii doszło do trzęsienia ziemi i od tej pory Kasia nie daje znaku życia. Łukasz ze Stefanem są przerażeni. A gdy przez kolejne godziny jego ukochana wciąż milczy, Sadowski postanawia w końcu polecieć do Włoch, by ją odszukać razem z Vincenzo. Madzia stara się pogodzić z faktem, że Kacper z nią zerwał. Z kolei Tymonowi zależy na przyjaźni z dziewczyną i stara się ją przeprosić za niechciany pocałunek. Tymczasem Oliwka odkrywa, że Kajtek ma w Singapurze przyjaciółkę: Lilly Wong. Aldona próbuje uspokoić mieszkańców Borek wzburzonych po tym, jak Kuczma został uniewinniony. Wilecki, którego gospodarstwo również spaliło się doszczętnie, zaczaja się na sąsiada przed aresztem.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Barwy szczęścia - odc. 2528

Stefan załamuje się zaginięciem Kasi. Opiekę nad Ksawerym przejmuje Sadowska, która od razu zawiadamia o wszystkim Walerię. Franek zgłasza się na ochotnika, by polecieć z pomocą na miejsce trzęsienia ziemi. Tymczasem na Sycylii Łukasz bezskutecznie szuka Kasi... Oliwkę coraz bardziej niepokoi przyjaźń Kajtka z poznaną w Singapurze Lilly, choć chłopak zapewnia ją o swojej miłości. Z kolei Kacper po rozstaniu z Madzią szybko się pociesza i proponuje Hani, by została jego nową dziewczyną. Natalia uświadamia Grzelaków, że w związku z uniewinnieniem Kuczmy nie należy się im żadne odszkodowanie. Aldona wciąż próbuje uspokoić wzburzonych mieszkańców Borek, by nie zlinczowali sąsiada. Ten zaś dobija się do żony, bo nie ma gdzie się podziać.

Barwy szczęścia - odc. 2529

Łukasz i Vincenzo wciąż szukają Kasi. Tymczasem Sadowska i Stefan próbują pocieszyć Ksawcia, który jest przerażony, bo odkrył, że jego mama zaginęła. Tematem zaginionej Polki zaczyna interesować się Szok, a na Sycylii następują silne wstrząsy wtórne... Madzia jest wściekła, że Kacper tak szybko pocieszył się po rozstaniu. Jest pewna, że od dawna zdradzał ją z Hanią. Postanawia spotkać się rywalką. Aleks znów wpada w szkole w kłopoty - broniąc Ewy. I gdy Kujawiak uznaje, że Walawska popełniła plagiat, ostro się nauczycielce sprzeciwia. Młodzi, pewni że polonistka mści się na nich za akcję z fotomontażem, postanawiają podstępem przetestować jej bezstronność.

Barwy szczęścia - odc. 2530

Ratownicy na Sycylii odnajdują wśród gruzów Polkę. Łukasz od razu pędzi do szpitala mając nadzieję, że to Kasia. Tymczasem w Warszawie niespodziewanie zjawia się Waleria, by przejąć opiekę nad Ksawerym i pogrążonym w rozpaczyStefanem. Renata zauważa Luizę z podejrzanym typem Aro którego bierze za dilera narkotyków. Gdy informuje o tym Damiana, ten od razu prosi ją o pomoc w namierzeniu chłopaka. Kelnerka zwierza się Dominice, że Romanowski ostatniąją zaniedbuje. Kuczma zagląda do kancelarii Natalii w sprawie rozwodu, a później odwiedza sklep Grzelaków i prosi Borysa o pomoc.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE