Barwy szczęścia, odc. 2521, 2522, 2523, 2524, 2525 - streszczenia. Tydzień załamanych serc

2021-11-28 19:28 ek
Barwy szczęścia
Autor: Artrama

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najchętniej oglądany serial w Telewizji Polskiej. Widzowie od wielu lat śledzą losy swoich ulubionych bohaterów i z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków. Co wydarzy się między 30.11 a 3.12? W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, które będą miały wpływ na dalsze wydarzenia. Co się stanie? Przeczytajcie streszczenie odcinków.

Barwy szczęścia, odc. 2521, 2522, 2523, 2524, 2525 - streszczenia. Tydzień załamanych serc. Co będzie się działo w nadchodzących odcinkach? Barwy szczęścia cały czas przyciągają wielu widzów przed telewizory. Pomimo wielu odcinków i różnych sytuacji w życiu bohaterów, scenarzyści wciąż mają wiele pomysłów na ciekawe wątki serialu. Oprócz nich pojawiają się także nowi bohaterowie, którzy momentami mocno mieszają. Co wydarzy się w odcinkach 2521-2525, których emisja odbędzie się od 30 listopada do 3 grudnia? Niestety to będzie tydzień złamanych serc...

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Barwy Szczęścia odc. 2521-2525 - streszczenia

Przede wszystkim Madzię (Natalia Sierzputowska) i Kacpra (Jakub Szlachetka) czeka prawdziwe, miłosne „tornado”! Dziewczyna zdradzi Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że przygotowała dla ukochanego wyjątkowy prezent – z okazji ich rocznicy.

- Rozkład jazdy pociągów... z lat osiemdziesiątych?

- No przecież Kacper ma świra na tym punkcie! Wylicytowałam w necie!

Jabłoński, pechowo, o romantycznej dacie jednak zapomni... i kolejny raz umówi się z Hanią (Weronika Hoepfner ). A Madzia wyzna w końcu przyjaciółce, jak bardzo czuje się rozczarowana i zraniona.

- Czy to normalne, żeby spędzał dzień naszej rocznicy z jakąś obcą dziewczyną?!

- Może i nie, ale Kacper jest specyficzny i dobrze o tym wiesz...

- Wiem, Oliwka, ale mógłby czasem pomyśleć o mnie tak jak o niej! Hania ma lepszy flow z Kacprem niż ja...

Następnego dnia dziewczynę czeka kolejny kryzys – przez burzliwy rozwód rodziców. I w końcu, by choć na chwilę zapomnieć o problemach, Madzia wybierze się do parku z Tymonem (Jakub Wróblewski).

- Wyżej!!!

- Uważaj, bo spadniesz!

- Raczej odlecę!

- Wiedziałem, że przyda ci się chwila beztroski...

A „niewinny” spacer z kolegą zmieni się w finale w randkę! Gdy Tymon postanowi dziewczynę pocałować, ta nie będzie się wcale opierać.

- Od dawna o tym marzyłem...

Nieświadoma, że z daleka obserwuje ich Kacper! Jak chłopak zareaguje na „zdradę” ukochanej? Tymczasem Malwina (Joanna Gleń) w premierowych odcinkach... odzyska w końcu córkę (Jessica Frankiewicz)! Radość matki jednak zniknie, gdy w oczach małej pojawią się łzy. W nowym tygodniu Emilka nadal będzie się buntować i w końcu okradnie partnerkę Przemka – Wiolettę (Joanna Król) - zabierając z torebki „cioci” aż 5 tysięcy złotych. Malwina - gdy kradzież wyjdzie na jaw - będzie załamana. Wioletta za to wybuchnie...

- Ty mała kłamczucho... Ty złodziejko! Ona jest ciągle... naburmuszona i nieznośna!(...) Nie chcę, żeby z nami dłużej mieszkała!

W finale okaże się jednak, że zachowanie dziewczynki to tak naprawdę wołanie o pomoc. Następnego dnia Emilka wyzna matce, jak bardzo jest w Zakrzewiu nieszczęśliwa.

- Tata mnie nie chce... On już mnie nie kocha.(...) Ciągle pracuje. A jak przychodzi, to krzyczy... I Wioletta też..

Przemek oznajmi za to byłej żonie przez telefon, że... bardzo chętnie jej córkę odda. Po to, by skupić się na nowym biznesie – i nowej miłości. „Kochający tatuś” spakuje od razu rzeczy małej do walizek i podrzuci do Warszawy - łamiąc tym Emilce serce. A Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) z Malwiną będą w szoku.

- To jakiś absurd! Najpierw Przemek odbiera ci prawa rodzicielskie, a teraz chce, żebyś to ty zajęła się dzieckiem?!

- Wtedy byłam w kiepskiej formie. Teraz stanęłam na nogi...

- Co nie znaczy, że Przemek ma prawo od razu zrzucać na ciebie wszystkie obowiązki rodzicielskie!

Odrzucona, niekochana – jak bardzo zachowanie ojca wpłynie na Emilkę? I jak wiele problemów czeka jeszcze przez to Malwinę? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu,

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE