Barwy szczęścia, odc. 2521, 2522, 2523, 2524, 2525 - streszczenia. Tydzień załamanych serc

2021-11-28 19:28 ek
Barwy szczęścia
Autor: Artrama

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najchętniej oglądany serial w Telewizji Polskiej. Widzowie od wielu lat śledzą losy swoich ulubionych bohaterów i z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków. Co wydarzy się między 30.11 a 3.12? W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, które będą miały wpływ na dalsze wydarzenia. Co się stanie? Przeczytajcie streszczenie odcinków.

Barwy szczęścia, odc. 2521, 2522, 2523, 2524, 2525 - streszczenia. Tydzień załamanych serc. Co będzie się działo w nadchodzących odcinkach? Barwy szczęścia cały czas przyciągają wielu widzów przed telewizory. Pomimo wielu odcinków i różnych sytuacji w życiu bohaterów, scenarzyści wciąż mają wiele pomysłów na ciekawe wątki serialu. Oprócz nich pojawiają się także nowi bohaterowie, którzy momentami mocno mieszają. Co wydarzy się w odcinkach 2521-2525, których emisja odbędzie się od 30 listopada do 3 grudnia? Niestety to będzie tydzień złamanych serc...

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Barwy Szczęścia odc. 2521-2525 - streszczenia

Przede wszystkim Madzię (Natalia Sierzputowska) i Kacpra (Jakub Szlachetka) czeka prawdziwe, miłosne „tornado”! Dziewczyna zdradzi Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że przygotowała dla ukochanego wyjątkowy prezent – z okazji ich rocznicy.

- Rozkład jazdy pociągów... z lat osiemdziesiątych?

- No przecież Kacper ma świra na tym punkcie! Wylicytowałam w necie!

Jabłoński, pechowo, o romantycznej dacie jednak zapomni... i kolejny raz umówi się z Hanią (Weronika Hoepfner ). A Madzia wyzna w końcu przyjaciółce, jak bardzo czuje się rozczarowana i zraniona.

- Czy to normalne, żeby spędzał dzień naszej rocznicy z jakąś obcą dziewczyną?!

- Może i nie, ale Kacper jest specyficzny i dobrze o tym wiesz...

- Wiem, Oliwka, ale mógłby czasem pomyśleć o mnie tak jak o niej! Hania ma lepszy flow z Kacprem niż ja...

Następnego dnia dziewczynę czeka kolejny kryzys – przez burzliwy rozwód rodziców. I w końcu, by choć na chwilę zapomnieć o problemach, Madzia wybierze się do parku z Tymonem (Jakub Wróblewski).

- Wyżej!!!

- Uważaj, bo spadniesz!

- Raczej odlecę!

- Wiedziałem, że przyda ci się chwila beztroski...

A „niewinny” spacer z kolegą zmieni się w finale w randkę! Gdy Tymon postanowi dziewczynę pocałować, ta nie będzie się wcale opierać.

- Od dawna o tym marzyłem...

Nieświadoma, że z daleka obserwuje ich Kacper! Jak chłopak zareaguje na „zdradę” ukochanej? Tymczasem Malwina (Joanna Gleń) w premierowych odcinkach... odzyska w końcu córkę (Jessica Frankiewicz)! Radość matki jednak zniknie, gdy w oczach małej pojawią się łzy. W nowym tygodniu Emilka nadal będzie się buntować i w końcu okradnie partnerkę Przemka – Wiolettę (Joanna Król) - zabierając z torebki „cioci” aż 5 tysięcy złotych. Malwina - gdy kradzież wyjdzie na jaw - będzie załamana. Wioletta za to wybuchnie...

- Ty mała kłamczucho... Ty złodziejko! Ona jest ciągle... naburmuszona i nieznośna!(...) Nie chcę, żeby z nami dłużej mieszkała!

W finale okaże się jednak, że zachowanie dziewczynki to tak naprawdę wołanie o pomoc. Następnego dnia Emilka wyzna matce, jak bardzo jest w Zakrzewiu nieszczęśliwa.

- Tata mnie nie chce... On już mnie nie kocha.(...) Ciągle pracuje. A jak przychodzi, to krzyczy... I Wioletta też..

Przemek oznajmi za to byłej żonie przez telefon, że... bardzo chętnie jej córkę odda. Po to, by skupić się na nowym biznesie – i nowej miłości. „Kochający tatuś” spakuje od razu rzeczy małej do walizek i podrzuci do Warszawy - łamiąc tym Emilce serce. A Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) z Malwiną będą w szoku.

- To jakiś absurd! Najpierw Przemek odbiera ci prawa rodzicielskie, a teraz chce, żebyś to ty zajęła się dzieckiem?!

- Wtedy byłam w kiepskiej formie. Teraz stanęłam na nogi...

- Co nie znaczy, że Przemek ma prawo od razu zrzucać na ciebie wszystkie obowiązki rodzicielskie!

Odrzucona, niekochana – jak bardzo zachowanie ojca wpłynie na Emilkę? I jak wiele problemów czeka jeszcze przez to Malwinę? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu,

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE