Barwy szczęścia, odc. 2497, 2498, 2499 - streszczenie. Kryzys w związku Michaliny i Witka

2021-10-25 16:33 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: Youtube.com/TVP VOD

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do czwartku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Barwy szczęścia - odcinek 2497. Michalina denerwuje się przed premierą sztuki, którą stworzyła z kolegami. Inspiracje czerpała z dziennika, który napisał Witek, choć jej ukochany wcale się na to nie zgodził. Tymczasem jeden z aktorów Dawid tuż przed spektaklem nagle znika. Michalina odnajduje go za kulisami, ze skrętem w dłoni. Z kolei Żabcia coraz bardziej obawia się, że przez rozstanie Jezierskich straci pracę. A po ostrej kłótni z Ryśkiem znów umawia się z Biernackim, tym razem gotowa wyznać biznesmenowi prawdę, że jest tylko gosposią. Manadzieję, że mężczyzna doceni jej szczerość.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Barwy szczęścia - odcinek 2498

Iwona, przy okazji jazdy próbnej nowym samochodem, spotyka się z Kępskim. Marek poznaje adoratora byłej partnerki, gdy kobieta w towarzystwie biznesmena przyjeżdża po Wioletkę. Spektakl odnosi sukces, ale Michalina jest załamana. Witek po premierze sztuki nie chce z nią rozmawiać, pakuje jej rzeczy. Żąda, by się wyprowadziła. Stefan wspiera Franka, który próbuje uzyskać informacje, czy ruszy budowa apartamentowca, w którym wykupił mieszkanie. Tolek nie ma dla niego dobrych wieści.

Barwy szczęścia - odcinek 2499

Marek mediuje między Witkiem a Michaliną, ale jego syn wciąż nie umie wybaczyć ukochanej i jej wyprowadzka wydaje się przesądzona. W szkole Niedzielska, która obejrzała spektakl uświadamia Złotemu, że jego doświadczenia mogą pomóc wielu młodym osobom i namawia go, by wybaczył dziewczynie. Luiza ma żal do Renaty, że odrzuciła jej ojca i wybrała Andrzeja. W tym samym czasie Romanowski dostaje część pieniędzy, które wywalczyła dla niego Zwoleńska i zaczyna świętować. Z kolei Małgorzata pociesza Franka, że sprawa budowy ich apartamentowca nie jest wcale przesądzona. Agentka nieruchomości wierzy, że znajdzie się nowy inwestor, ale na wszelki wypadek postanawia poprosić o pomoc Wilka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE