Barwy szczęścia, odc. 2493, 2494, 2495 - streszczenia. Patryk i Agata znów razem?

2021-10-13 16:34 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: materiały TVP

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Barwy szczęścia, odc. 2493, 2494, 2495 - streszczenia. Bohaterami są mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej. Niektórzy z nich znają się od lat, inni dopiero sprowadzili się na osiedle „Pod Sosnami”. Młodsi szukają swojej drogi, starsi próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Widzowie od wielu lat śledzą losy rodzin Marczaków, Zwoleńskich, Cieślaków, Grzelaków, Pyrków i Walawskich. Codzienne obowiązki i troski, rodzinne konflikty i dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile wielkiej radości związane z pomyślnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym i zawodowym składają się na rzeczywistość mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”. Nie brak tematów trudnych, takich jak problem tolerancji obyczajowej i rasowej czy przemocy w rodzinie... Przeczytaj, co się wydarzy w nowych odcinkach.

Barwy szczęścia, odcinek 2479: Przekręt Oliwki zadziała! Pierwsza dowie się jak wygląda tajemnicza Hania

Barwy szczęścia - odcinek 2493. Poniedziałek 18.10

Patryk przyznaje w końcu Justinowi, że zależy mu na odzyskaniu Agaty. Jego ukochana odwołuje jednak spotkanie, bo ma w pracy poważne problemy. Popełniła niebezpieczny dla zdrowia klientki błąd. Aldona nadal walczy o zmianę trasy autostrady, która ma przebiegać przez Borki. Z kolei Mariola i Wangel mają nadzieję nieźle zarobić na tej inwestycji. Tymczasem Stański odkrywa, że Kornel spędził noc w jego hotelu. W dodatku być może wcale nie z żoną.

Barwy szczęścia - odcinek 2494. Wtorek 19.10

Agata i Patryk znów są razem, ale Jezierski o poranku wymyka się po cichu z sypialni ukochanej. Nie chce, by zobaczył go ktoś z Pyrków. Kornel jest pewien, że Sławka romansuje z Biernackim i wyznaje nagle żonie, że ma kochankę. Iwona znów wpada w przychodni na Kępskiego, a Klarę kolejny raz odwiedza Adler, proponując jej "układ" w sprawie spadku po Śliwińskim. Tymczasem Franek organizuje w fitness klubie "burzę mózgów", bo firma Reginy ma coraz mniej klientów i coraz większe problemy.

Barwy szczęścia - odcinek 2495. Środa 20.10

Patryk choć pogodził się z Agatą chce nadal mieszkać z Justinem. Sławka robi wszystko, by odkryć, z kim zdradził ją Kornel i zapowiada mężowi, że rozstanie będzie go drogo kosztować. Tolek i Irena wciąż mieszkają u Stefana, coraz bardziej działając gospodarzowi na nerwy. Robotnicy przekazują Koszykowi złe wiadomości w sprawie budowanego przez nich osiedla tego samego, na którym mieszkanie kupił Franek. Oliwka tęskni za Kajtkiem, który cały czas jest u ojca w Singapurze. Z kolei Madzia zamartwia siębrakiem zysków z wypożyczalni ubrań i tym, że Kacper spędza coraz więcej czasu z Hanią.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE