Barwy szczęścia, odc. 2479, 2480, 2481, 2482 - streszczenia. Madzia zazdrosna o Hanię

2021-09-23 17:00 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: Materiały TVP

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:10 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Barwy szczęścia, odc. 2479, 2480, 2481, 2482 - streszczenia. Madzia zazdrosna o Hanię. Bohaterami są mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej. Niektórzy z nich znają się od lat, inni dopiero sprowadzili się na osiedle „Pod Sosnami”. Młodsi szukają swojej drogi, starsi próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Widzowie od wielu lat śledzą losy rodzin Marczaków, Zwoleńskich, Cieślaków, Grzelaków, Pyrków i Walawskich. Codzienne obowiązki i troski, rodzinne konflikty i dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile wielkiej radości związane z pomyślnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym i zawodowym składają się na rzeczywistość mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”. Nie brak tematów trudnych, takich jak problem tolerancji obyczajowej i rasowej czy przemocy w rodzinie... Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź poniżej.

Barwy szczęścia - odc. 2479. Poniedziałek 27.09.2021

Stan Izy się stabilizuje. Łukasz i Paulinka mogą ją odwiedzić w szpitalu. Po wydarzeniach ostatnich tygodni Kasia ma wątpliwości w sprawie przeprowadzki na Sycylię. Renata wciąż umawia się z Andrzejem. Romanowski nakłania ją, by pozbyła się Dominiki z mieszkania i pozwoliła mu się wprowadzić. Damian nie odbiera telefonów od znajomych ani od klientów. Sławka konsultuje się z Justinem w sprawie nowych strojów. Dzięki podstępowi Oliwki z darmowym manikiurem w hotelu Stańskich dochodzi do spotkania Kacpra z tajemniczą Hanią.

Barwy szczęścia, odcinek 2470: Bolesne rozstanie Agaty i Patryka! Rzuci jej w twarz podłe słowa FB: https://we.tl/t-InGQYQRQOp

Barwy szczęścia - odc. 2480. Wtorek 28.09.2021

Do Warszawy przyjeżdża Adam, były partner Izy. Mężczyzna nachodzi Kasię na osiedlu i swoją wizytą wzbudza niepokój u Paulinki. W tym samym czasie Madzia zwierza się Oliwce z zazdrości o Hanię. Przyjaciółka zapewnia ją, że nie ma powodów, gdyż urodą internetową koleżanka Kacpra nie dorasta jej do pięt. Chłopak słyszy tę rozmowę i jest oburzony. Józek, dzięki pomocy Natalii, ostatecznie rozstaje się ze swoim klubem. Gorzej jednak wygląda sprawa jego rozwodu. Tymczasem do Polski przyjeżdża nagle Urszula, teściowa Sałatki. Bez uprzedzenia zjawia się w mieszkaniu Gabrysi razem z jego córką.

Barwy szczęścia - odc. 2481. Środa 30.09.2021

Urszula wyznaje Józkowi, że Julita trafiła do szpitala psychiatrycznego. Gdy dowiaduje się o planach rozwodowych Sałatki zapowiada, że nakłoni córkę do walki o gigantyczne alimenty. Z kolei Aleks robi fotomontaż, za sprawą którego podczas lekcji zdalnej twarz Kujawiak zostaje zastąpiona wizerunkiem wiedźmy. W szkole wybucha afera. Tymczasem do Zenka przychodzi Patryki prosi, by na nowo zatrudnił go w Biba Taxi po porażce, jaką okazała się jego współpraca z ojcem. Alan i Lidka pocieszają Celinę, która nie ma kontaktu z Hermanem. Tymczasem masażysta postanawia po cichu wyprowadzić się z domu i zerwać wszelkie więzi z Brońską.

Barwy szczęścia - odc. 2482. Piątek 1.10.2021

Odc. 2482Kujawiak po złośliwym żarcie uczniów jest wściekła i uważa, że cała afera jest zemstą Niedzielskiej. Do przerobienia zdjęcia nielubianej nauczycielki przyznają się Ewa i Aleks. Informują zszokowaną dyrektorkę, że zrobili to dla niej. Z kolei Patryk robi Justinowi niespodziankę i przyjeżdża po niego jako kierowca Biba Taxi. Przyjaciel wyznaje Jezierskiemu, że w Kanadzie pogodził się z rodzicami i namawia go, by dał szansę swoim rodzicom. Tymczasem Kornel prosi żonę, by zastąpiła go na jednym z biznesowych spotkań, a Sławka szuka wymówki, ponieważ umówiła się już z Justinem. Jezierscy są pod wrażeniem prezencji Żabci w eleganckim stroju z wypożyczalni Madzi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE