Barwy szczęścia - kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2021?

2021-05-18 15:59 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: materiały TVP

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. Jednak już wkrótce widzowie będą musieli pożegnać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Bez obaw, chodzi jedynie o letnią przerwę. Wiadomo, kiedy fani serialu zobaczą ostatni odcinek przed wakacjami.

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo, jednak to już ostatnia porcja odcinków przez przerwą wakacyjną. Telewizja Polska co roku przerywa emisję na okres letni. Wtedy widzowie mogą odpocząć od serialu, a aktorzy i twórcy wykorzystują ten czas na nakręcenie kolejnych odcinków. Wiadomo już, kiedy widzowie zobaczą ostatni odcinek sezonu. Jego emisja zaplanowana jest na piątek 4.06.2021. Wtedy pokazany zostanie odcinek numer 2461. Co się w nim wydarzy? Przeczytaj streszczenie, które znajdziesz poniżek:

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Barwy szczęścia, odcinek 2461 - streszczenie. Piątek 4.06.2021

Stańscy denerwują się przed wizytą komisji z ośrodka adopcyjnego, która ma ocenić ich nowe miejsce zamieszkania - apartament w hotelu, do którego przenieśli się, by spędzać więcej czasu z Tadziem i jednocześnie być blisko rodzinnego biznesu. Matuszewska odbiera telefon od tymczasowych opiekunów chłopca. Kacper spędza czas na wideo rozmowach - najpierw z Madzią, która czeka na sesję zdjęciową w Londynie, a następnie na korepetycjach z Hanią. Jaworski odkrywa, że Vincenzo korzysta z kanciapy i wdaje się w ostrą sprzeczkę z Kasią i Łukaszem.

Barwy szczęścia - obsada

W serialu Barwy szczęścia występują między innymi: Michał Rolnicki (Łukasz Sadowski), Marek Molak (Hubert Pyrka), Olga Jankowska (Klara Śliwińska-Pyrka), Natalia Zambrzycka (Agata Pyrka), Krzysztof Kiersznowski (Stefan Górka) i Ewa Ziętek (Waleria Koszyk, żona Stefana Górki).

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE