Barwy szczęścia 29 maja-2 czerwca: streszczenie nowych odcinków. Co się wydarzy?

i

Autor: TVP Barwy szczęścia 29 maja-2 czerwca: streszczenie nowych odcinków. Co się wydarzy?

Polskie seriale

Barwy szczęścia 29 maja-2 czerwca: streszczenie nowych odcinków. Co się wydarzy?

2023-05-25 15:30

Barwy szczęścia to popularny polski serial, który od lat cieszy się sympatią widzów. Co czeka bohaterów w kolejnym tygodniu? Prezentujemy streszczenie odcinków 2826, 2827, 2828, 2829 i 2830, które ukażą się w dniach 29 maja-2 czerwca 2023 roku.

Barwy szczęścia powracają z nowymi odcinkami. Jakie dramaty czekają bohaterów tym razem i co dokładnie się wydarzy? Streszczenia odcinków 2826, 2827, 2828, 2829 i 2830, które ukażą się w dniach 29 maja-2 czerwca, znajdziecie poniżej.

Barwy szczęścia 2826 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2826. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Sadowscy szykują się na wyjazd do Norwegii. Przyjaciele wspominają Stefana i zrzucają się na bilet lotniczy dla Tolka, by reprezentował ich podczas pogrzebu. Hubert zagląda do skateshopu, który urządzają Tomasz z Wiktorem i przy okazji odkrywa, że Kępski spotyka się z Oliwką. Z kolei Sebastian ma dla biznesmena zamówioną przez niego aplikację z grą miejską promującą sklep. Malwina, po opowieściach Natalii o namiętnych chwilach z Cezarym, robi Hermanowi niespodziankę i nakłania ukochanego do gorącego sam na sam w jego gabinecie masażu.

Barwy szczęścia 2826 - gdzie i kiedy oglądać?

2826. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 maja 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2827 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2827. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Luiza i Aro biorą udział w grze miejskiej wymyślonej przez Sebastiana. Uczestniczą w niej także Oliwka i Madzia. W finale obie pary wygrywają deski. Później Kępski zaprasza Zbrowską do siebie na kolację. Z kolei Wiktor wykorzystuje okazję, by zaproponować Madzi prywatną lekcję jazdy na longboardzie. Kacper postanawia zamieszkać osobno, a nie tkwić z matką i siostrą u Hermana. Uznaje, że powinna za to zapłacić Malwina. Okazuje się też, że Kacper wcale nie myśli o wspólnym mieszkaniu z Hanią, czym mocno rozczarowuje swoją ukochaną. Regina znów odwiedza sklepik Grzelaków, którzy opowiadają jej o swoich staraniach o dziecko, a później uprzedza Hermana, że być może zamknie fitness klub, który ma poważne problemy finansowe.

Barwy szczęścia 2827 - gdzie i kiedy oglądać?

2827. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 30 maja 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2828 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2828. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Grzelakowie idą na badania płodności, choć Borys przed wizytą w klinice zaczyna się stresować, a później wątpliwości ma także Aldona, obawiając się, że brak dziecka zniszczy ich związek. Darek daje schronienie Gabrysi do czasu aż znów stanie na nogi po oszustwie, którego padła ofiarą. Niedzielska uznaje, że policja w ogóle nie stara się odnaleźć jej "narzeczonego" i postanawia sama wytropić go w Internecie, podejrzewając, że wrócił na portale randkowe w poszukiwaniu kolejnej naiwnej kobiety. Tomasz podrzuca do pracy Oliwkę po weekendzie, który spędziła w jego ramionach. Madzia umawia się za to na kolejną lekcję jazdy na desce z Wiktorem. Poza tym Zbrowska spotyka przypadkiem Kajtka i zdaje sobie sprawę, że jej były chłopak jest w opłakanym stanie.

Barwy szczęścia 2828 - gdzie i kiedy oglądać? 

2828. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 31 maja 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2829 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2829. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Niedzielska musi wrócić do pracy. W szkole Kujawiak wyraźnie nie chce oddawać władzy i próbuje namówić koleżankę na dłuższy urlop. Darek robi wszystko, by podnieść przyjaciółkę na duchu i zabiera ją na trening. Wysiłek fizyczny pomaga zapomnieć Gabrysi o problemach. Z kolei Borys jest tak zmotywowany, że przechodzi na specjalną dietę, która ma poprawić jego płodność. Gdy mówi o swoim problemie Vincenzo, ten od razu obiecuje mu cudowny towar prosto z Sycylii: ostrygi. Tymczasem Stański wraca do Warszawy, by wesprzeć Karolinę i składa w jej sprawie zeznania w prokuraturze. Gdy znowu żali się przyjaciółce na zachowanie Bożeny, ich rozmowa kończy się namiętnymi chwilami w jego gabinecie.

Barwy szczęścia 2829 - gdzie i kiedy oglądać?

2829. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 1 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:05, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2830 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2830. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Gabrysia, rozczarowana bezczynnością policji, postanawia na własną rękę odnaleźć Jacka. Zakłada w sieci forum dla jego ofiar, by poznać inne poszkodowane. Reakcje internautów na opowiedzianą przez nią historię kompletnie ją załamują. W finale do Niedzielskiej odzywa się jednak kolejna oszukana kobieta. Z kolei Oliwka coraz bardziej niepokoi się o Kajtka. Próbuje się z nim skontaktować, ale były chłopak nie odbiera od niej telefonów. Poza tym Madzia wprasza się na randkę przyjaciółki z Kępskim w kinie i to razem z Wiktorem. Karolina unika po ostatnich wydarzeniach Stańskiego. Robi to tak skutecznie, że przed wyjazdem biznesmena na Mazury nie udaje im się w ogóle porozmawiać. Bruno po zdradzie wraca do stęsknionej za nim Bożeny, która nawet nie podejrzewa, co wydarzyło się pod jej nieobecność w hotelu.

Barwy szczęścia 2830 - gdzie i kiedy oglądać?

2830. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w piątek 2 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Sonda
Który z tych polskich seriali lubisz najbardziej?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE