Barwy szczęścia 2780, 2781, 2782, 2783, 2784: STRESZCZENIE. Stawicki robi Kamie awanturę

i

Autor: materiały prasowe TVP Barwy szczęścia 2780, 2781, 2782, 2783, 2784: STRESZCZENIE. Stawicki robi Kamie awanturę

Barwy szczęścia 2780, 2781, 2782, 2783, 2784: STRESZCZENIE. Stawicki robi Kamie awanturę

2023-03-14 15:18

Barwy szczęścia to popularny serial Telewizji Polskiej, emitowany już od wielu lat. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów? Prezentujemy streszczenie odcinków 2780, 2781, 2782, 2783 i 2784 serialu Barwy szczęścia i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Barwy szczęścia - co nas czeka w kolejnym tygodniu? Znów będzie się działo! Streszczenia odcinków 2780, 2781, 2782, 2783 i 2784 oraz szczegóły ich emisji znajdziecie poniżej.

Barwy szczęścia 2780 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2780. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Anita tłumaczy się przed Kasią ze zdjęcia, które przesłała inwestorom, nazywając swoje oszustwo ruchem PR - owym i przyznaje, że budową apartamentów kieruje jej znajomy - Alessandro. Sadowska traci jednak do przyjaciółki zaufanie i wspólnie z Łukaszem postanawiają powiedzieć Izie oraz Wangelowi o tym, jak naprawdę mają się sprawy na Sycylii. Marek jest przygnębiony po powrocie z USA z powodu rozstania z Wioletką. Umawia się na spotkania z Kępskim i Hubertem, przekazując im ostatnie newsy o Iwonie. Tomasz nawet nie próbuje ukryć, jak bardzo zdrada ukochanej nadal go rani. A Pyrka sugeruje Markowi, że powinien odebrać córkę jego siostrze i przywieźć ją do Polski. Zachowanie syna krytykuje również Krystyna przekonana, że zostawiając małą w Stanach, popełnił błąd. Tymczasem Olga nagle milknie i gdy Złoty próbuje się z nią skontaktować, nie odbiera jego telefonów. Luiza jedzie z przyjaciółmi ze squatu do schroniska, by wybrać psiaka do adopcji. Dziewczyna wraca jednak do domu bez zwierzaka, ale za to z planem, jak pomóc podopiecznym schroniska w znalezieniu nowych właścicieli. Prosi Weronikę o pomoc w nagłośnieniu swojej akcji.

Barwy szczęścia 2780 - gdzie i kiedy oglądać?

2780. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2781 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2781. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Marek robi Oldze niespodziankę. Przyjeżdża do Poznania i oddycha z ulgą, gdy ukochana wybucha na jego widok radością. A później szykuje dla swojej wybranki romantyczny piknik w przerwie na obiad. Hubert jest świadkiem ostrej sprzeczki Stawickiego z Kamą. Wściekł się, bo kochanka przez pomyłkę zwróciła się do niego na oddziale po imieniu. Po powrocie z pracy lekarz nie ukrywa, że jest o Pyrkę zazdrosny. Kasia wraca z Ksawerym i Paulinką do opuszczonego domu, w którym ostatnio juniorzy świetnie się bawili i na miejscu spotyka właściciela posesji Jankowskiego który zdradza jej, że cała działka jest na sprzedaż. Sadowska wyznaje późnej Łukaszowi, że naprawdę ma ochotę zamieszkać w domu "z duszą".

Barwy szczęścia 2781 - gdzie i kiedy oglądać?

2781. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 21 marca 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2782 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2782. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Stawicki nagle zmienia swoje zachowanie i w pracy próbuje zaprzyjaźnić się z Hubertem. Kama zaprasza w końcu Pyrkę na domową kolację. Zbyszek, zaskoczony inicjatywą ukochanej, z trudem ukrywa złość. Basia jest wyraźnie przygnębiona, a gdy przekazuje dokumentację klientów Urszuli - porządkując swoje sprawy - koleżanka zaczyna się o nią naprawdę niepokoić. Grzelakowa prosi Chowańskiego, by zaopiekował się grobem jej męża, co Arturowi też wydaje się podejrzane. Później seniorka spotyka się z Jolą i Różą, przed którymi udaje pełną energii. A wieczorem wychodzi z domu z torbą podróżną. Łukasz ogląda dom, o którego zakupie marzy Kasia, poznaje przy okazji sympatyczną mieszkającą w pobliżu sąsiadkę Borowską i odkrywa, jak wiele ma do zaoferowania cała okolica. Sadowskich niepokoi jednak niska cena działki i oboje podejrzewają, że właściciel domu coś przed nimi ukrywa. Tymczasem Wangel informuje Łukasza, że inwestycja na Sycylii to oszustwo i jest wściekły, że dziennikarz namówił go na ten interes.

Barwy szczęścia 2782 - gdzie i kiedy oglądać?

2782. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 22 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2783 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2783. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: O poranku Stawicki robi Kamie awanturę. Jest wściekły, że była zbyt zmęczona, by posprzątać po kolacji. Później lekarz przeprasza dziewczynę za swoje zachowanie, ale nadal jest zazdrosny o Huberta i w pracy robi wszystko, by odsunąć rywala od ukochanej. Wieczorem kolejny raz wybucha gniewem. Wangel przekazuje Łukaszowi, że budowę na Sycylii zablokował syndyk, bo wspólnik Anity nie spłacał kredytów, a przyjaciółka Kasi od początku wiedziała, że inwestycja jest oszustwem. Biznesmen uznaje także, że Sadowscy, polecając mu Anitę, są współodpowiedzialni za to, że stracił aż milion złotych. Później Kasia odkrywa, że drugą ratę za apartament wpłaciła już także Iza. A gdy malarka słyszy, że padła ofiarą oszustwa, jest bliska załamania, bo straciła oszczędności życia. Olga robi Markowi niespodziankę i tym razem to ona przyjeżdża do Warszawy. Gdy Złoty wspomina ukochanej o wspólnym zamieszkaniu, ta jednak wyznaje, że nie jest jeszcze na to gotowa.

Barwy szczęścia 2783 - gdzie i kiedy oglądać?

2783. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 23 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2784 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2784. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Marek wyznaje Michalinie, że dla jej matki pragnie się zmienić na lepsze i dlatego zaczął bardziej dbać o formę. Tymczasem Sebastian przyjeżdża z Dominiką na kolejną lekcję tańca i widząc ukochaną w ramionach instruktora Zbyszka, czuje ukłucie zazdrości. Później niepokoi się także jego narzeczona, widząc jak Kowalski jest blisko z instruktorką Glorią. Anita wraca nagle do Polski i zjawia się u Kasi wyznając, że jest bez grosza i nie ma się gdzie podziać, bo Alessandro, w którym się zakochała, oszukał także ją. Sadowska chce wyrzucić ją z domu, ale dziewczyna zalewa się łzami i błaga o pomoc. Gdy Iza dowiaduje się o powrocie oszustki, jest naprawdę wściekła i chce, by dziewczyna trafiła za kratki. Kama postanawia wyprowadzić się od Stawickiego. Miarka się przebrała, kiedy w czasie ostatniej kłótni posunął się do przemocy. Zbyszek przekonuje jednak ukochaną, by dała mu kolejną szansę.

Barwy szczęścia 2784 - gdzie i kiedy oglądać?

2784. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w piątek 24 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Kultowe polskie komedie: jak dobrze jest znasz? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij cytat: "Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie i wtedy dałbym sobie za nią ... uciąć"
Polskie komedie: quiz
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE