Barwy szczęścia 2756, 2757, 2758, 2759, 2760 STRESZCZENIE. Renata wyprowadza się od Marcina

i

Autor: materiały prasowe TVP Barwy szczęścia 2756, 2757, 2758, 2759, 2760 STRESZCZENIE. Renata wyprowadza się od Marcina

Barwy szczęścia 2756, 2757, 2758, 2759, 2760 STRESZCZENIE. Renata wyprowadza się od Marcina

2023-02-08 14:18

Barwy szczęścia to popularny polski serial telewizji TVP. Co czeka bohaterów w kolejnym tygodniu? Prezentujemy streszczenie odcinków 2756, 2757, 2758, 2759 i 2760 serialu Barwy szczęścia i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Barwy szczęścia - w serialu znów będzie się działo. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Streszczenia odcinków 2756, 2757, 2758, 2759 i 2760 oraz szczegóły ich emisji znajdziecie poniżej.

Barwy szczęścia 2756 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2756. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Renata i Marcin powoli "docierają się", mieszkają razem i są naprawdę szczęśliwi. Zapraszają na kolację na barce Dominikę oraz Sebastiana. A na statku Kowalski ma wypadek. Wpada do wody i odkrywa, że pod barką jest ukryte ludzkie ciało. Alicja i Artur zgadzają się spełnić prośbę Elżbiety, ale stawiają Żeleńskiej jeden warunek: by nie mówiła o ich umowie Ewie. Urszula widząc przypadkiem Chowańskiego na spacerze z bliskimi próbuje dowiedzieć się od Basi, kim jest "atrakcyjna blondynka" u jego boku. Grzelakowa w końcu domyśla się, że jej koleżanka ma na Artura chrapkę. Cezary gości w stadninie Hermana oraz dzieci z fundacji, a przy okazji także Malwinę oraz Emilkę, która uparcie próbuje wyswatać go z Natalią. Finalnie biznesmen znów umawia się ze Zwoleńską na kawę, wbrew woli swojej matki.

Barwy szczęścia 2756- gdzie i kiedy oglądać?

2756. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 13 lutego 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2757 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2757. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Renata wyprowadza się od Marcina. Jest wzburzona znaleziskiem pod barką. Sebastian o mało się nie utopił, wraca myślami do wypadku sprzed lat, co od razu niepokoi Dominikę. Basia wspiera Elżbietę, gdy spotyka seniorkę na cmentarzu tuż po pogrzebie jej męża. Aldona proponuje Ewie, by kilka dni spędziła z Aleksem w Borkach. Wcześniej Grzelakowie mają niemiłą rozmowę z Kuczmą, który po wyjściu na wolność od razu zagląda do sklepiku z pretensjami o to, że sąsiedzi wydali go policji i posłali do więzienia. Jowita zmusza Kuczmę, by poświadczył jej niewinność przed kamerą, nagrywając filmik dla Sergiusza. Później dziewczyna wstępuje do Feel Good, by podziękować za pomoc Renacie, a w finale umawia się z Celiną, która przekazuje jej materiały dotyczące Kornela. Brońska odkrywa, że senior wrócił po cichu do kraju i ma nową "ukochaną" - Karinę.

Barwy szczęścia 2757 - gdzie i kiedy oglądać?

2757. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 14 lutego 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2758 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2758. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Rawiczowa zjawia się nagle w kancelarii Natalii, żąda od dziewczyny, by zostawiła jej syna w spokoju. Jest tak niegrzeczna, że Zwoleńska wyprasza ją za drzwi. Gdy o interwencji bizneswoman dowiaduje się Małgorzata, też rusza do akcji, robiąc byłej "przyjaciółce" ostre wymówki. Rawiczowa zaprasza do stadniny Sofię, byłą narzeczoną Cezarego, do której chłopak wciąż ma słabość. Ewa skupia się na opiece nad załamaną babcią, odsuwając się od przyjaciół, ale Ewelina z Aleksem się nie poddają i w końcu namawiają dziewczynę na wspólne wakacje w Borkach. A gdy młodzi postanawiają nocować w stodole, bez nadzoru dorosłych, Aldona od razu się niepokoi. Jowita wyjeżdża na krótkie "wakacje", ukrywając przed Sławką, że planuje odnaleźć Kornela z pomocą Celiny. W finale Jezierska nawiązuje kontakt z nową "ukochaną" ojca, kelnerką Kariną. Uświadamia dziewczynie, że senior jest poszukiwany przez mafię. A Karina od razu zgadza się z nią współpracować, organizuje ich spotkanie i Jezierska w końcu staje z ojcem twarzą w twarz.

Barwy szczęścia 2758 - gdzie i kiedy oglądać?

2758. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 15 lutego 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2759 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2759. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Małgorzata postanawia zniechęcić Natalię do dalszych kontaktów z Cezarym, ale ukrywa przed córką, że widziała go z inną, co na nowo niepokoi Jerzego. Prawniczka umawia się z Rawiczem na kawę i przy okazji poznaje także Sofię. Aldona wciąż niepokoi się o Aleksa i prosi Borysa, by porozmawiał z nastolatkiem o seksie oraz odpowiedzialności. Sama próbuje przywrócić Ewie nadzieję na lepsze jutro. Tymczasem Jowita wyznaje ojcu, że wcale nie pragnie zemsty, tylko nowego początku i namawia Kornela na kolejny, ryzykowny biznes, cały czas współpracując z Celiną i podstępem nakłaniając seniora, by zainwestował pieniądze, które ukradł mafii.

Barwy szczęścia 2759 - gdzie i kiedy oglądać?

2759. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 16 lutego 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2760 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2760. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Aldona denerwuje się przed ważnym egzaminem, ale zdaje go w końcu na piątkę. Chcąc uczcić sukces wstępuje z kolegami do baru. Tymczasem w Borkach zjawia się nagle Markowski. Ojciec Eweliny zamierza się upewnić, że nastolatka ma na wyjeździe odpowiednią opiekę i że na pewno nie sięga po alkohol. Gdy widzi, jak Grzelakowa wraca do domu na rauszu, jest w szoku. Małgorzata wyznaje w końcu Natalii, że widziała, jak Cezary całował inną. Malwina namawia jednak siostrę, by zawalczyła o serce Rawicza, zwłaszcza że i tak miała zajrzeć do stadniny razem z Leą. Zwoleńska dołącza później do Cezarego i Sofii, gdy ci świętują razem uratowanie chorego konia. Jowita nadal próbuje manipulować ojcem i wykrada seniorowi kluczyk do skrytki w banku.

Barwy szczęścia 2760 - gdzie i kiedy oglądać?

2760. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w piątek 17 lutego 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Kultowe polskie komedie: jak dobrze jest znasz? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij cytat: "Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie i wtedy dałbym sobie za nią ... uciąć"
Polskie komedie: quiz
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE