Polskie seriale

Barwy szczęścia 26 lutego - 1 marca: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 2948, 2949, 2950, 2951 i 2952

2024-02-26 17:04

“Barwy szczęścia” to popularny polski serial, który od lat cieszy się sympatią widzów. Co czeka bohaterów w kolejnym tygodniu? Prezentujemy streszczenie odcinków 2948, 2949, 2950, 2951 i 2952, które ukażą się w dniach 26 lutego - 1 marca 2024 roku.

“Barwy szczęścia” powracają z nowymi odcinkami. Jakie dramaty czekają bohaterów tym razem i co dokładnie się wydarzy? Szczegółowe streszczenia odcinków 2948, 2949, 2950, 2951 i 2952, które ukażą się w dniach 26 lutego - 1 marca 2024 roku, znajdziecie poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Wojtuś z “Rodziny zastępczej” to dziś zawodnik MMA! Tak wygląda po latach

Barwy szczęścia odc. 2948 - STRESZCZENIE szczegółowe (26 lutego)

Humor Oliwki psuje rozmowa z influencerką, Ewą Poraj. W zamian za dalszą reklamę kremów, dziewczyna żąda od niej udziału w zyskach. Zbrowska w końcu rezygnuje ze współpracy. Tomasz, chcąc przywrócić ukochanej uśmiech, zaprasza ją na weekendowy wypad do Włoch. Z kolei Dwoicki więzi Łukasza, próbując zmusić dziennikarza do przyjęcia łapówki i przed wypuszczeniem “gościa” na wolność grozi także jego rodzinie. Kasia - zaniepokojona, że mąż nagle przestał się do niej odzywać - zostawia dzieci pod opieką Mariusza i jedzie do Warszawy, by odnaleźć ukochanego. Gdy ten wreszcie wraca do domu i wyznaje, że ich rodzina znów jest w niebezpieczeństwie, Sadowska wybucha i żąda, by poddał się terapii, bo jest “uzależniony od adrenaliny”. Paulina z Ksawerym wykorzystują fakt, że ich opiekunem został Mariusz i sprytnie próbują go zniechęcić do Kasi. Tymczasem Malwina z Hermanem cieszą się z pierwszych chwil z Rozalką. Małą odwiedzają w szpitalu kolejni goście: Małgorzata, Jerzy oraz Rawiczowa, która postanawia zostać jej ulubioną “ciocią”.

2948. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 lutego 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia odc. 2949 - STRESZCZENIE szczegółowe (27 lutego)

Aldona i Borys wciąż mają nadzieję na dziecko, ale badanie u ginekologa wyklucza ciążę. Oliwka zagląda o poranku do Madzi i zastaje u niej Wiktora, o czym od razu donosi Kępskiemu. Madzia zdradza później przyjaciółce, że lubi chłopaka, ale na poważny związek nie czuje się gotowa. Wiktor wyznaje ojcu, że jest naprawdę zakochany. Z kolei Łukasz udaje, że zgodził się na współpracę z Dwoickim, ale jest w stałym kontakcie z Marcinem. Podczas konferencji prasowej Sadowski kompletnie pogrąża szefa - otwarcie wskazując go jako winnego oszustwa. Biznesmen zostaje aresztowany. “Ochroniarz” Dwoickiego jednak ucieka, a później kolejni bandyci próbują porwać Kasię, atakując ją na oczach przerażonych dzieci. Sadowską ratuje w końcu Majak, który cały czas obserwował rodzinę z ukrycia. Mimo zatrzymania gangsterów, Kasia postanawia jednak uciec z Ksawerym i Paulinką do Izy, do Barcelony. Zapowiada Łukaszowi, że ma zostawić rodzinę w spokoju.

2949. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 27 lutego 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia odc. 2950 - STRESZCZENIE szczegółowe (28 lutego)

Aldona po kolejnej wizycie u lekarza wraca załamana. Jej badania wykazują, że ma menopauzę. Grzelakowa zwierza się ze swoich problemów Reginie. A Borysa - równie przygnębionego - wspiera Vincenzo. Bonda świętuje z redakcją “Szoku” sukces po artykule o aresztowaniu Dwoickiego. Gdy Modrzycki prosi szefa, by na nowo zatrudnił Sadowskiego, gangster jednak odmawia. Łukasz zdaje sobie w końcu sprawę, że angażując się w śledztwo popełnił błąd, przez który może stracić rodzinę. Tymczasem Oliwka ma problemy przez Ewę Poraj, bo influencerka - z zemsty za zerwanie współpracy - informuje swoje fanki, że kremy, które dotąd promowała, wywołują reakcje alergiczne. Wcześniej Zbrowska próbuje porozmawiać z Madzią o jej związku z Wiktorem, co jej przyjaciółce wyraźnie się nie podoba. A w finale Madzia odkrywa, że chłopak postanowił zrobić sobie dla niej tatuaż - i jest w szoku.

2950. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 28 lutego 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia odc. 2951 - STRESZCZENIE szczegółowe (29 lutego)

Kasia wraca z Ksawerym na rozpoczęcie roku szkolnego. Wyznaje Bożenie, że zdecydowała się odejść od Łukasza, bo naraził ją i dzieci na niebezpieczeństwo. Sadowski, choć nadal żonę kocha, zgadza się na rozstanie. Z kolei Malwina wychodzi z Rozalią ze szpitala, a w domu całą rodzinę odwiedza Rawiczowa. Emilka zaskakuje dorosłych i od początku otacza siostrę czułą opieką, ku radości Malwiny i Hermana. Tymczasem Oliwka odkrywa, że sprzedaż jej kosmetyków, po aferze rozpętanej przez Ewę Poraj, znacznie spadła. Madzia jest po atakach hejterów na przyjaciółkę bardzo wzburzona i kłóci się przez to z Wiktorem.

2951. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 29 lutego 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia odc. 2952 - STRESZCZENIE szczegółowe (1 marca)

W dniu kontroli z urzędu skarbowego, Dominika od razu rozpoznaje Halicką. Ostro atakuje inspektorkę, wypominając jej związek z Robertem. Później urzędniczka do końca traci humor, bo gdy spotyka się ze Stefaniakiem, ten zaczyna flirtować z jej koleżanką z pracy. Sadowscy ustalają szczegóły swojego rozstania: wyprowadzki Łukasza i sprzedaży domu na wsi. Gdy mówią w końcu o swojej decyzji Ksaweremu, ten jest załamany i od razu protestuje.

2952. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w piątek 1 marca 2024 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Sonda
"Barwy szczęścia", "Na Wspólnej", a może "M jak miłość"? Który serial lubisz najbardziej?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Listen on Spreaker.