Polskie seriale

Barwy szczęścia 25-29 września: streszczenie odcinków. Co się wydarzy?

2023-09-25 15:32

"Barwy szczęścia" to popularny polski serial, który od lat cieszy się sympatią widzów. Co czeka bohaterów w kolejnym tygodniu? Prezentujemy streszczenie odcinków 2846, 2847, 2848, 2849 i 2850, które ukażą się w dniach 25-29 września 2023 roku.

Barwy szczęścia powracają z nowymi odcinkami. Jakie dramaty czekają bohaterów tym razem i co dokładnie się wydarzy? Streszczenia odcinków 2846, 2847, 2848, 2849 i 2850, które ukażą się w dniach 25-29 września, znajdziecie poniżej.

Barwy szczęścia odc. 2846 - STRESZCZENIE szczegółowe (25 września)

Małgorzata próbuje porozmawiać o córce z Rawiczową, ale jest na przegranej pozycji. Natalia podstępem i z pomocą Klemensa dostaje się w końcu do sali Cezarego i przekonuje się, że ukochany naprawdę jej nie pamięta. Tymczasem Kasia jedzie do domu w Brzezinach. Gdy po drodze ma problem z autem, z opresji wybawia ją Mariusz - nowy sąsiad. Z kolei Justin i Patryk wyczuwają, że Kajtek ma kłopoty. Chłopak jest ostatnio podminowany, ale koledzy nie domyślają się, że chodzi o narkotyki. Cieślak namawia przyjaciół, by zorganizowali karnawałową imprezę, na której sam się nie zjawia. W trakcie zabawy do mieszkania wdzierają się typy spod ciemnej gwiazdy szukający właśnie Kajtka. 2846. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 25 września 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia odc. 2847 - STRESZCZENIE szczegółowe (26 września)

Bandyci, którym Kajtek jest winien pieniądze zmuszają go do spotkania. Justin i Patryk postanawiają kolegę wesprzeć i jadą na miejsce, by wspólnie rozprawić się z jego "znajomymi". Tymczasem Sławka i Agata znajdują w domu należące do Cieślaka narkotyki i informują o wszystkim Sabinę. Natalia próbuje przekonać Cezarego, że są parą. Nie ma jednak na to żadnych dowodów, bo Rawiczowa usunęła ich wspólne zdjęcia z telefonu syna. Później wręcz wyrzuca Zwoleńską z oddziału, jednocześnie wmawiając choremu, że miał co prawda z dziewczyną romans, ale szybko tego pożałował. Ostatecznie kobieta zawozi rzeczy Cezarego do Sofii i przekonuje dziewczynę, by nadal udawała jego narzeczoną. Z kolei Roma chwali się Aldonie i Borysowi sukcesem. To tomik wierszy, który dziewczyna wydrukowała na własny koszt. Grzelakowie postanawiają urządzić w remizie w Borkach jej wieczorek poetycki. 2847. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 26 września 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia odc. 2848 - STRESZCZENIE szczegółowe (27 września)

Streszczenie 2848. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Natalia próbuje przekonać Sofię, by powiedziała Cezaremu prawdę, ale udaremnia to Rawiczowa. Za jej radą była narzeczona postanawia nadal okłamywać ukochanego. Kajtek idzie na odwyk. Gdy o wszystkim dowiaduje się Oliwka, jest w szoku. Pociesza później Sabinę, gdy ta obwinia się o problemy syna z nałogiem. Tomasz wykazuje zrozumienie i nie jest zazdrosny o to, że ukochana wciąż martwi się o swojego byłego chłopaka. Poza tym Zbrowska szuka inwestorów, żeby wprowadzić swoje kosmetyki na rynek, ale odrzuca ofertę pomocy Kępskiego, nie chcąc łączyć interesów z miłością. Tymczasem Kasia znów spotyka w Brzezinach Mariusza. Nowy sąsiad bierze udział w lokalnym konkursie na najlepszą szarlotkę, a Górka czuje do sąsiada coraz większą sympatię. 2848. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 27 września 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia odc. 2849 - STRESZCZENIE szczegółowe (28 września)

Mariusz odwiedza Kasię w Feel Good. Przywozi sąsiadce szalik, który zostawiła w remizie. Poza tym do lokalu zagląda Halicka - na ciąg dalszy kontroli skarbowej. Ania nie jest zachwycona, gdy Vincenzo adoruje urzędniczkę. A Halicka znajduje w dokumentacji kilka podejrzanych wpłat na konto Włocha. Jest nim jednak tak oczarowana, że obiecuje mu swoją pomoc. Madzia wspiera Oliwkę, która wciąż próbuje zebrać pieniądze na start swojej firmy. Tomasz nalega, by ukochana przyjęła finansową pomoc właśnie od niego. A gdy dziewczyna odmawia, postanawia zainwestować anonimowo i prosi o pośrednictwo Justina. Zgadza się on oszukać przyjaciółkę ukrywając, że głównym inwestorem jej firmy został Kępski. Za to Natalia odkrywa, że Cezary został wypisany ze szpitala. Rawiczowa zabiera syna do Sofii, wmawiając choremu, że to jego dom, a gdy Zwoleńska próbuje z ukochanym porozmawiać, rywalka nie wpuszcza jej nawet za drzwi. 2849. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 28 września 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia odc. 2850 - STRESZCZENIE szczegółowe (29 września)

Rawiczowa wciąż okłamuje Cezarego licząc, że jednak nie odzyska on wspomnień. Dodatkowo zaczyna nakłaniać syna do szybkiego ślubu z Sofią. Z kolei Malwina podpowiada Natalii, by poprosiła o pomoc Darka Janickiego. Ten jako przedstawiciel Józka Sałatki może zajrzeć do mieszkania, które wynajmuje Sofia i wziąć od Cezarego jego nowy numer telefonu. Za to Karolina odkrywa, że Bruno przyjechał do Warszawy na rozprawę w sprawie ataku na Rafała. Biznesmen zostaje skazany na rok prac społecznych oraz obowiązkową terapię, ale pozostaje na wolności. A pierwszą osobą, której przekazuje dobrą nowinę, nie jest wcale Bożena, tylko właśnie Różańska. Tymczasem Dominika przekazuje Mateuszowi list od jego matki i opowiada chłopcu kolejne zmyślone historie o pobycie Soni na Islandii. Sebastian coraz bardziej się obawia, że ich kłamstwa wyjdą w końcu na jaw. 2850. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w piątek 29 września 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Sonda
Wolisz tureckie, czy polskie seriale?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6