Barwy szczęścia 1765: Sebastian wyjawia swoją tajemnicę. STRESZCZENIE

2017-12-18 14:53
Barwy szczęścia 1765
Autor: fot. Artrama

BARWY SZCZĘŚCIA odc 1765 STRESZCZENIE: Sebastian przyznaje się Magdzie, że rozmawiał z Natalią. Chciałby, żeby Natalia oddała im swoje dziecko. Opowie coś jeszcze, o sobie. Ta wiadomość może zmienić relację Magdy i Sebastiana. ZDJĘCIA

BARWY SZCZĘŚCIA odc 1765 STRESZCZENIE: Magda i Sebastian starają się o dziecko. Wielomiesięczne próby nie przynoszą rezultatu. Kowalski porozmawiał z Natalią o możliwości adoptowania dziecka. Kiedy wyjawia Magdzie treść rozmowy, opowiada również o tym, że on nie może mieć dzieci! Magda nie wiedziała, że Sebastian poddał się wazektomii. Ich wielomiesięczne starania okazały się bezsensowne. Co teraz zrobi oszukana Magda?

- To było dawno, zaraz po narodzinach Angeli.(...) Byłem młody, miałem już dziecko, chciałem pożyć...
- Tyle miesięcy mnie oszukiwałeś?... Nie wierzę! Po prostu nie wierzę!
Magda będzie w szoku - tym większym, że Sebastian zaproponuje od razu żonie, by... adoptowali dziecko, które urodzi Natalia.
 - Ona nie chce być matką, a my chcemy być rodzicami.(...) Po co masz się męczyć, skoro rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki?
- Niechciana ciąża mojej siostry to żadne rozwiązanie, chcę urodzić własne dziecko!
A w finale Zwoleńska postanowi wyprowadzić się z domu.
- Nie wytrzymam z tobą pod jednym dachem... Nie chcę jeść z tobą śniadań ani kolacji, nie chcę z tobą niczego, rozumiesz?!
Czy małżeństwo Magdy i Sebastiana w końcu się rozpadnie?

BARWY SZCZĘŚCIA – Kamila musi podjąć decyzję

BARWY SZCZĘŚCIA odc 1765: Tolek wpada na pomysł, że osiedlowym wandalem może być Gawron. Rozmawia o tym ze Stefanem. Razem planują przyłapać Gawrona na gorącym uczynku. Kamila, dzięki Huberowi, coraz bardziej wkręca się w show-biznes. Dostaje się również do Akademii Muzycznej. Jej nauczycielka chce, żeby Kamila przestała współpracować z Pyrką.

M jak miłość: Rafał Mroczek o odejściu z serialu. Aktor zabrał głos

BARWY SZCZĘŚCIA – nowy odcinek

Premierowe odcinki serialu Barwy Szczęścia możecie oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godz. 20:05. Wcześniej, o godz. 19:30, możecie zobaczyć powtórki odcinka z poprzedniego dnia. 1765 odcinek zobaczycie we wtorek 19 grudnia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE