Bartosz Obuchowicz - jak zmienił się aktor znany z Na dobre i na złe? Możecie go nie poznać!

2021-09-20 16:01 Adrian Rybak
Bartosz Obuchowicz
Autor: WBF

Bartosz Obuchowicz, którego z pewnością wiele osób pamięta z serialu Na dobre i na złe. Grał tam zbuntowanego nastolatka. Od tamtej pory minęło jednak wiele lat. Choć później mogliśmy go zobaczyć jeszcze w innych produkcjach, w ostatnim czasie zniknął. Okazuje się, że aktor bardzo się zmienił. Jak teraz wygląda?

Bartosz Obuchowicz - jak zmienił się aktor znany z Na dobre i na złe? Możecie go nie poznać! Obuchowicza Polacy po raz pierwszy na ekranie zobaczyli w 1994 roku, kiedy zadebiutował jako aktor w Chłopcach z placu broni. Jego pierwsza pamiętana rola to jednak mały Krzyś z serialu Dom. Później pojawił się jeszcze w 13 posterunku i Ogniem i mieczem, aż w końcu dostał rolę, którą Polacy pamiętają do dziś. Dostał się do obsady popularnego do teraz serialu Telewizji Polskiej. Mowa o Na dobre i na złe. Bartosz Obuchowicz zagrał tam Tomasza Burskiego. Z produkcją pożegnał się jednak w 2011 roku, a więc minęło już 10 lat. Od tamtej pory aktor bardzo się zmienił. Wygląd zbuntowanego nastolatka to już przeszłość. Zobacz jego najnowsze zdjęcia.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Bartosz Obuchowicz - jak teraz wygląda?

Bartosz Obuchowicz ma już 39 lat i w jego życiu zaszło wiele zmian. Ma żonę, którą jest psycholog Katarzyna Sobczyńska. Ma z nią trzy córki - Mariannę, Marcelinę i Michalinę. Teraz wygląda o wiele dojrzalej i poważnie. Jak się prezentuje? Sami zobaczcie! Poniżej jego zdjęcia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE