Bad Boys 4 - powstanie kolejna część filmu z Willem Smithem w roli głównej. Co wiadomo o kontynuacji?

2020-01-20 15:05 kw
Bad Boys
Autor: EAST NEWS/Mary Evans Picture Library

Bad Boys to komediowy klasyk z 1995 roku, który był dla reżysera filmu - Michaela Baya, przepustką do wielkiej kariery. Głównymi bohaterami filmu akcji są dwaj, bardzo różniący się charakterami, policjanci z wydziału antynarkotykowego - Marcus oraz Mike. Widzowie mieli okazję oglądać na ekranie kolejne ich przygody. Produkcja z 1995 roku doczekała się kontynuacji, która ujrzała światło dzienne w 2003 roku. 17 lat później - 24 stycznia 2020 roku do polskich kin trafi również trzecia odsłona serii. Już teraz wiadomo, że w planach jest kolejna część filmu z Willem Smithem w roli głównej. Co wiadomo już o kontynuacji?

Bad Boys 4 - powstanie kolejna część filmu z Willem Smithem w roli głównej. Co wiadomo o kontynuacji? Bad Boys to produkcja z 1995 roku, w reżyserii Michaela Baya, która do dziś pozostaje prawdziwym hitem. W filmie akcji, w rolach głównych możemy podziwiać Willa Smitha oraz Martina Lawrence'a, którzy wcielają się w policjantów z wydziału antynarkotykowego. Najprawdopodobniej ze względu na dużą popularność trzeciej odsłony filmu, powstanie jego czwarta część. 

Bad Boys 4 - co wiadomo o kontynuacji?

Bad Boys for Life, czyli trzecia część serii Bad Boys, ujrzała światło dzienne 7 stycznia 2020 roku. W Polsce wejdzie na ekrany kin nieco później - 24 stycznia. Powstanie kolejnej, czwartej już odsłony zależało od sukcesu Bad Boys for Life. Produkcja została bardzo dobrze przyjęta przez widzów i przyciągnęła ogromną publiczność. Wszystko wskazuje więc na to, że doczekamy się kolejnej części serii. Scenariusz ma napisać Chris Bremner. W obsadzie z pewnością nie zabraknie Martina Lawrence'a i Willa Smitha. Nie wiadomo jeszcze, kiedy film będzie mieć swoją premierę.

NAJNOWSZE