Arrow sezon 9 - powstaną kolejne odcinki serialu?

2019-10-16 11:26
Arrow sezon 9 - powstaną kolejne odcinki serialu?
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=7AzlJyzxu7Q Arrow sezon 9 - powstaną kolejne odcinki serialu?

Współczesna historia Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po 5 latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver Queen, jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. Czy powstanie 9. sezon serialu Arrow?

Arrow sezon 9 - powstaną kolejne odcinki serialu? Miliarder Oliver Queen uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. Oliver próbuje pojednać się z najbliższymi i swoją byłą dziewczyną Laurel Lance, jednocześnie kreując swoją sekretną tożsamość. Warto przypomnieć że premiera ósmej serii serialu Arrow miała miejsce 16 października 2019 roku w USA. Do tej pory 6. sezonów serialu udostępniła platforma Netflix. Czy powstanie Arrow sezon 9? 

Arrow sezon 9 - czy powstaną kolejne odcinki?

Arrow to serial, który ma ogromną ilość fanów na całym świecie. Premiera 8. sezonu była przez wszystkich wyczekiwana. Ale już wielbiciele superbohatera zaczynają zastanawiać się, czy pojawi się 9. sezon serialu Arrow. Otóż mamy bardzo złą wiadomość. Arrow sezon 9. nie powstanie. Ostatnie przygody superbohatera zostały zawarte w ósmej serii, która emitowana jest aktualnie w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo kiedy nowe odcinki 8 sezonu trafią do Polski. Póki co 6 serii możecie obejrzeć na platformie Netflix.

Arrow - obsada

  • Stephen Amell jako Oliver Queen / Arrow / Green Arrow / Kaptur / Dark Arrow
  • David Ramsey jako John Diggle / Spartan / Kaptur
  • Emily Bett Rickards jako Felicity Smoak / Overwatch
  • Katie Cassidy jako Laurel Lance
  • Willa Holland jako Thea Queen / Speedy
  • Colton Haynes jako Roy Harper / Arsenal
  • Paul Blackthorne jako Detektyw Quentin Lance
  • Susanna Thompson jako Moira Queen
NAJNOWSZE