Antoni Królikowski - wzrost, Instagram, dziewczyny, wiek, żona, Polityka, filmy, Joanna Opozda, wykształcenie

2020-10-19 14:57 kg
Antoni Królikowski
Autor: wbf

Antek Królikowski to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Najstarszy syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Pawła Królikowskiego ma na koncie występy w takich produkcjach jak między innymi: Dom nad rozlewiskiem, Kryminalni, Pierwsza miłość, Wkręceni 2, Miasto 44, Bodo, Czarny Mercedes, Polityka czy też Bad Boy. Aktora mogliśmy również podziwiać w programach: Kocham Cię, Polsko!, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Agent - Gwiazdy.

Antoni Królikowski - wzrost, Instagram, dziewczyny, wiek, żona, Polityka, filmy, Joanna Opozda, wykształcenie - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. Królikowski jest absolwentem XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Warszawie, w którym uczęszczał do klasy filmowej. Aktor ukończył również studia na Wydziale Reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Czego jeszcze nie wiecie o aktorze? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o Antku Królikowskim. 

Antoni Królikowski - wiek, wzrost

Antek Królikowski urodził się 17 lutego 1989 roku w Łodzi. Ma 31 lat i 173 centymetry wzrostu. 

Antoni Królikowski - dziewczyny, żona

Antek Królikowski jest znany z licznych podbojów sercowych. Dotychczas był związany z: Joanną Jarmołowicz, Laurą Breszką, Samuelą Górską, Katarzyną Sawczuk, Julią Wieniawą oraz Katarzyną Dąbrowską. Od 2020 roku jest w związku z aktorką Joanną Opozdą.

Antoni Królikowski - filmy

Antek ma na koncie występy w licznych produkcjach filmowych. Wystąpił między innymi w filmach: Bad Boy, Swingersi, Banksterzy, Pętla, Czarny Mercedes, Polityka, Bodo, Na wieży Babel, Miasto 44, Wkręceni 2 oraz Och, Karol 2.

Antoni Królikowski - Instagram

Aktor ma oczywiście konto na Instagramie - @antek.krolikowski. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE