Królestwo kobiet - powtórki. Dzień, godzina, kiedy i o której oglądać?

2020-10-19 13:50 AW
Królestwo kobiet
Autor: Materiały Prasowe

Królestwo kobiet to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę! Cztery różne kobiety łączy przewrotny los - przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Zdane tylko na siebie, będą musiały stawić czoło światu. Miłość, przyjaźń, zbrodnia, wielkie pieniądze i duża dawka ostrego humoru to dopiero początek!

Królestwo kobiet - powtórki. Dzień, godzina, kiedy i o której oglądać? Wera, Ineza i Gabi to zwyczajne kobiety szukające miłości, rodzinnego szczęścia i spełnienia. Dzięki Robertowi obecna żona, była żona oraz kochanka mają zapewnione spokojne i dostatnie życie. Niespodziewany zgon „mężczyzny ich życia” sprawia, że świat staje na głowie. W spadku, zamiast majątku, otrzymują firmę i… długi u miejscowego gangstera.

Królestwo kobiet - powtórki. Dzień, godzina, kiedy i o której oglądać?

Bohaterki w jednej chwili znajdują się w samym centrum przestępczych porachunków. Co więcej, pojawia się jeszcze ta czwarta – Olga, tajemnicza nieznajoma, którą też coś łączyło z Robertem. Dostojna Ineza, piękna i młoda Wera, dobrotliwa Gabi i intrygująca Olga szybko muszą znaleźć wspólny język i zjednoczyć siły, bo tylko razem są nie do pokonania. A przed nimi nie lada wyzwania! Na ich drodze stanie bezwzględny gangster oraz przebiegły detektyw ubezpieczeniowy. Chcąc zwyciężyć, będą musiały wykazać się pomysłowością, sprytem oraz umiejętnością nawiązywania niecodziennych sojuszy. Czy sobie poradzą?

Premiera serialu zaplanowana została na niedzielę 18 października na godzinę 21:30. Powtórki Królestwa kobiet można oglądać zarówno online za pośrednictwem platformy Player, jak również w TVN w środy, po premierowej emisji odcinka, o godzinie 00:05. Łącznie ma składać się on z 8 odcinków, jak na razie nie wiadomo, czy stacja TVN planuje kolejne sezony serialu.

Uzdrowisko. Pikantne sekrety nowego serialu TVP z gwiazdami Sanatorium miłości

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE