Alienista - sezon 2. Kiedy Anioł ciemności trafi na Netflix?

2020-07-01 16:53 aw
Alienista
Autor: screen youtube.com, kanał TNT screen youtube.com

Pierwszy sezon Alienisty, serialu na podstawie powieści Caleba Carra pod tym samym tytułem, trafił do emisji w styczniu 2018 roku. Producentem serialu jest stacja TNT i to właśnie tutaj widzowie mogli oglądać premierowe odcinki, które dopiero później trafiły na Netflix. Początkowo serial określany był jako 'serial limitowany', co zwykle znaczy, że twórcy nie planują kontynuacji. W przypadku Alienisty stało się jednak inaczej.

Alienista - sezon 2. Kiedy Anioł ciemności trafi na Netflix i co już wiadomo o nowych odcinkach serialu? W sierpniu 2018 roku stacja TNT podjęła decyzję, że serial doczeka się jednak kontynuacji. Chociaż nie będzie to w pełni drugi sezon serialu, a raczej jego spin-off. Produkcja ma nazywać się Alienista: Anioł ciemności - jest to ekranizacja kolejnej powieści Caleba Carra.

Alienista - sezon 2. Kiedy Anioł ciemności trafi na Netflix?

Powieść Anioł ciemności dzieje się w 1897 r. Sara Howard, obecnie prywatny detektyw, przychodzi do dr Kreizlera z prośbą o pomoc w zlokalizowaniu Anny Linares, porwanej córki hiszpańskiego dygnitarza. Sprawę komplikują rosnące napięcia między Hiszpanią a Stanami Zjednoczonymi, a wojna na Kubie wydaje się nieunikniona.

Premiera drugiego sezonu na TNT zaplanowana jest 19 lipca 2020. Niestety, serial nie trafi od razu także na Netflix. Co więcej, niewykluczone, że widzowie będą musieli poczekać do końca emisji całego sezonu na TNT, aby móc obejrzeć Anioła ciemności na Netflix. Póki co dokładna data premiery nie została podana, jednak bardzo możliwe, że serial trafi na platformę dopiero pod koniec września.

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE