Aktorzy z "Harrego Pottera" wracają do Hogwartu! Kiedy premiera programu w HBO MAX?

2021-11-17 11:27 Leon Pietrzak

W powietrzu unosi się magia! Po wielu latach ponownie zobaczymy aktorów z "Harrego Pottera" na naszych ekranach. Obsada wraca do Hogwartu na 20. rocznicę powstania filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". HBO chce to uczcić, pokazując historię bohaterów z zupełnie nowej perspektywy.

Harry Potter, Hermiona Granger i Ronald Weasley wracają do Hogwartu! To fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów magicznej serii. Minęło 20 lat od premiery pierwszej części przygód drużyny Harrego Pottera, a Warner Bros we współpracy z Warner Horizon ogłasza specjalny program. Wrócimy do świata magii, a poza trójką czarodziejów zobaczymy również innych aktorów.

Harry Potter powraca - szczegóły

Twórcy zdecydowali się ponownie zjednoczyć bohaterów serii o Harrym Potterze. Okrągła rocznica jest idealnym czasem, aby przenieść się w czasie do jednego z najpopularniejszych filmów na świecie. W specjalnym odcinku "Harry Potter: Return to Hogwart" na fanów serii czekają całkowicie nowe wywiady i rozmowy z aktorami. Usłyszymy nowe zakulisowe historie i wspólnie z obsadą wyruszymy w podróż czarodziejskich wspomnień. To hołd dla twórców, aktorów i przede wszystkim fanów serii, których HBO zaprasza przed ekrany.

Harry Potter: Powrót do Hogwartu - obsada

W odcinku specjalnym, poza reżyserem Chrisem Columbusem i wielkim trio - Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, pojawią się również tacy aktorzy jak Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Robbie Coltrane (Hagrid), Gary Oldman (Syriusz Black), Jason Isaacs (Lucjusz Malfoy), Tom Felton (Dracon Malfoy), James Phelps (Fred Weasley), Oliver Phelps (George Weasley), Helena Bonham Carter (Bellatriks Lestrange) i wielu innych, którzy z czarodziejską różdżką przemierzali Hogsmeade.

Harry Potter - gdzie i kiedy oglądać odcinek specjalny?

Odcinek specjalny "Harry Potter 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" pojawi się na samym początku nowego roku, czyli 1 stycznia 2022. Całość będzie dostępna do oglądania na HBO MAX.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE