Aktor z filmu "Kevin sam w domu" zmienił się nie do poznania! Jak dziś wygląda Buzz?

2022-05-09 14:20 Leon Pietrzak
Kevin sam w domu / Buzz
Autor: Screen z YouTube.com/Jose Farias

Pamiętacie starszego brata Kevina? Tak, tego wrednego z postawionymi włosami. Trudno zapomnieć o bohaterze, którzy przecież tak mocno dokuczał młodemu chłopakowi. Jak wygląda dzisiaj aktor, który wcielał się w tę rolę? Nie uwierzycie!

Kevin sam w domu - jak dziś wygląda Buzz? Wszyscy pamiętamy przygody młodego chłopca, który każdego roku trafia do ramówki Polsatu i nie daje o sobie zapomnieć. Kevin McCallister, czyli główny bohater kultowej komedii "Home Alone", pochodzi z dość dużej rodziny. Ma dwie siostry - Linnie i Megan, a także dwóch braci - rudego Jeffa i starszego Buzza. Ten drugi najbardziej zapadł w pamięć widzom. Miał nadwagę, postawione włosy, był kibicem baseballu i koszykówki (w jego pokoju łatwo można dostrzec gadżety z Chicago Bulls) oraz hodował tarantulę. Był również bardzo niemiły i złośliwy dla młodszego Kevina. Wiele osób lubiło tę postać, ale znalazła ona również swoich przeciwników. W rolę znakomicie wcielił się Devin Retray, który wcześniej miał już styczność z planem filmowym. Jak przez ten czas zmienił się odtwórca Buzza? W jakich filmach jeszcze możemy go zobaczyć? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kevin sam w domu - ciekawostki z filmu, o których możesz jeszcze nie wiedzieć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Devin Ratray to nie tylko brat Kevina. W jakich filmach jeszcze zagrał?

Devin Ratray urodził się w styczniu 1977 roku w Nowym Jorku. Amerykański aktor najbardziej kojarzony jest z roli Buzza McCallistera w filmach "Kevin sam w domu", a także "Kevin sam w Nowym Jorku". Poza rolą w wyżej wymienionych tytułach, angażował się również w inne projekty. Wcielał się w rolę Scotty'ego w "Książe i ja", zagrał w "Perfect Harmony" jako Shelby i znowu rozrabiał na ekranie, ale jako Mickey w komedii familijnej "Dennis rozrabiaka". Poza tym można było go oglądać w takich tytułach jak "Surogaci", "Śliski interes", "Supernatural", "Prawo i porządek", a nawet w "Żonie idealnej".

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć nową wersję "Kevin sam w domu" z dorosłym Culkinem?

Jak się zmienił Buzz z filmu "Kevin sam w domu"?

Buzz to jeden z bardzo charyzmatycznych i szczególnie zapadających w pamięć bohaterów z komedii "Kevin sam w domu". W jego rolę wcielał się Devin Retray, którego chyba na zawsze zapamiętamy jako złośliwego brata Kevina, od którego młody chłopiec pożyczał strzelbę i pająka. Chociaż dzisiaj na ulicy raczej trudno będzie poznać amerykańskiego aktora, ponieważ przez te lata zmienił się nie do poznania. Jak dziś wygląda wredny Buzz? Zobaczcie!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE