Akacjowa 38

i

Autor: YouTube.com/RTVE Series; screen z filmu " Acacias 38: Capítulo 4 - Mejores momentos #Acacias38 | RTVE Series" Akacjowa 38 - o czym jest serial?

Akacjowa 38. To wydarzy się w kolejnych odcinkach (13-17 marca)

2023-03-14 15:26

Akacjowa 38 przygotowała dla fanów nową dawkę serialowych emocji. Widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów tej hiszpańskiej telenoweli. Nic dziwnego, ponieważ scenarzyści zadbali o wiele zwrotów akcji. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź streszczenia Akacjowej 38 na nadchodzące dni.

Akacjową 38 od dawna można oglądać na antenie TVP1. Choć za nami już wiele odcinków, akcja serialu jest coraz ciekawsza. Niektóre intrygi i tajemnice bohaterów coraz bardziej wciągają widzów. Co spotka bohaterów z Akacjowej 38 w nadchodzących dniach? W tym tygodniu emocji z pewnością nie zabraknie. Fanów czekają kolejne zwroty akcji. Sprawdź streszczenia, które zamieszczamy niżej.

Jak dobrze znasz serial Akacjowa 38? Rozwiąż QUIZ, aby sprawdzić swoją wiedzę

Akacjowa 38 - odcinek 46. Poniedziałek 13.03.2023

Manuela zdradza zatroskanej Fabianie prawdziwy powód niedyspozycji Cayetany, co budzi wielką niechęć jej i Germana. Claudio wysyła rodziców Leonor do opery. W tym czasie Casilda ma na jego polecenie przygotować wystawną kolację dla niej i Pabla. Trini domyśla się, co łączy Felipe i Herminię. Cayetana nie godzi się, by wytoczyć sprawę sądową Espinosie. Felipe obiecuje Claudio kontakt z lożą masońską.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Akacjowa 38 - odcinek 47. Wtorek 14.03.2023

Claudio pozwala Felipe wygrać z nim w pokera. W zamian Felipe ma go polecić loży masońskiej Wielkiego Wschodu. Mendez podejrzewa, że Manuela ma coś wspólnego z napadem na właściciela ziemskiego w Bribuesce. Espinosa pisze w liście do Germana, że to Cayetana wplątała go w aferę. Potem oddała się Espinosie, by oskarżyć go o gwałt i tym samym powstrzymać Germana od odejścia od niej.

Akacjowa 38 - odcinek 48. Środa 15.03.2023

Felipe zabrania Celii zadawać się z Trini. Manuela opowiada Germanowi, dlaczego uciekła ze swojego miasteczka. Trini grozi Felipe, że jak nie zakończy romansu z Herminią, to powie o tym Celii. Maximiliano ma wyrzuty sumienia, że wziął pieniądze od Claudia. Trini obiecuje Felipe, że nic nie powie żonie, jeśli pozwoli jej dalej się z nią przyjaźnić. Tymczasem Felipe obiecuje, że da spokój Herminii.

Akacjowa 38 - odcinek 49. Czwartek 16.03.2023

Don German jest podejrzany o zabicie Espinosy. Cayetana wybawia go z opresji kłamiąc, że był z nią w chwili zabójstwa. Pablo ma dość podejrzanej umowy z Claudiem. Woli odejść od Leonor. Manuela dowiaduje się, że dwie kobiety przyszły po jej córkę na chwilę przed jej śmiercią. Celia przyłapuje męża z Herminią. Uciekając przed mężem Celia spada ze schodów.

Akacjowa 38 - odcinek 50. Piątek 17.03.2023

Celia traci dziecko. Vizcaino godzi się powiedzieć Manueli coś więcej o Inocencji w zamian za 200 peset. Manuela dostaje pieniądze od Germana, ale Vizcaino nie ma na miejscu spotkania. Wcześniej zauważyła ją Cayetana i nakazała Ricie, by się jej pozbyła. Rosina wypłaca Casildzie wszystkie zaległe pensje, a Maximiliano znów gra na wyścigach.

Akacjowa 38 - obsada

  • María Blanco jako Carmen/Manuela
  • David Venancio Muro jako Servando Gallo
  • Sandra Marchena jako Rosina Rubio
  • Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
  • Juanma Navas jako Ramón Palacios
  • Jorge Pobes jako Liberto
  • Marc Parejo jako Felipe Álvarez-Hermoso
  • Amparo Fernández jako Susana de Séler
  • Marita Zafra jako Casilda Escolano
  • Rebeca Alemany jako Lolita