Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

"Akacjowa 38". Co wydarzy się w serialu 5-9 czerwca 2023?

2023-06-02 10:13

Akacjowa 38, odcinki 105, 106, 107, 108 - streszczenie na cały tydzień. Fabiana spotka się z dawnym ukochanym! Co jeszcze wydarzy się w serialu 5-9 czerwca 2023? Zaznaczamy, że w tym tygodniu będzie przerwa w emisji. Jednego epizodu nie zobaczymy w czwartek z powodu Bożego Ciała!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc nic dziwnego, że wielu widzów poszukuje informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż odrobinę to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku odcinków 105, 106, 107, 108, które zostaną wyemitowane 5-9 czerwca 2023?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - OBSADA. Kto jest kim w nowym serialu TVP?

Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14

Akacjowa 38, odcinek 105 - streszczenie

Rita opowiada na poddaszu o swojej karierze w teatrze. Zaprasza wszystkich na przedstawienie. Leonor zachęca Casildę, by robiła to o czym marzy. Fabiana spotyka się z dawnym ukochanym, Mateo. Justo chce zrezygnować z dalszego leczenia i prosi Felipe, by przekazał to Germanowi. Cayetana składa w kawiarni duże zamówienie.

Akacjowa 38, odcinek 106 - streszczenie

Consuelo namawia córkę na przejażdżkę rowerem, który jest nowością. Do tego kobiety muszą włożyć spodnie, a to wywołuje skandal. Celia jest załamana zachowaniem matki, a Felipe wciąż ją krytykuje. German kończy leczenie Justa. Mężczyzna wciąż nie odzyskał pamięci, ale jego stan zdrowia jest dobry. Wypytuje Germana o Manuelę. W kawiarni wybucha pożar. Nikt nie podejrzewa, że ogień został podłożony celowo. Pablo zauważa dym i rusza na ratunek.

Sonda
Wciągnął cię serial "Akacjowa 38"?

Akacjowa 38, odcinek 107 - streszczenie

Justo ratuje Manuelę z pożaru w kawiarni. Juliana jest ciężko ranna. Jej życie wisi na włosku. Casilda jest wdzięczna Pablowi, że ją uratował. Felipe postanawia częściej przebywać poza domem, by unikać teściowej. Tymczasem ona przychodzi na męskie spotkanie w mieszkaniu Ramona.

Akacjowa 38, odcinek 108 - streszczenie

Cayetana żąda, by German przestał leczyć Manuelę. Justo interesuje się zdrowiem Manueli. Matka Celii wprowadza w kamienicy zamieszanie swoim swobodnym zachowaniem i przekonaniami sufrażystki. Don Maximiliano próbuje pomóc Wiktorowi zdobyć pożyczkę bankową na odbudowanie kawiarni.