Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

Akacjowa 38 odcinki 36, 37, 38, 39, 40 streszczenie. Pablo stanowczo potępia Leonor i Claudia

2023-02-25 8:57

Akacjowa 38 - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 36, 37, 38, 39, 40, które będą emitowane od 27 lutego do 3 marca 2023. Co tym razem się wydarzy? Szykują się niesamowicie trzymające w napięciu epizody!

Akacjowa 38 - streszczenie na cały tydzień na pewno przyda się wszystkim fanom hiszpańskiej telenoweli, którzy chcieliby mieć pod ręką spis wszystkich epizodów w jednym miejscu. Odcinki 36, 37, 38, 39, 40 serialu "Akacjowa 38" powinny zapewnić sporą dawkę emocji, bo w u naszych ulubionych bohaterów wydarzy się bardzo wiele! Felipe zacznie wyjaśniać Hermii, że to on jest panem domu. Kobieta poskarży się Fabianie, że facet ją molestuje, a ta zacznie główkować nad rozwiązaniem tej sytuacji. Poniżej prezentujemy pełne streszczenia odcinków, włącznie z datą i godziną emisji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko "Stulecie Winnych": oto 5 najlepszych polskich seriali kostiumowych

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Akacjowa 38 - odcinek 36 streszczenie

Manuela zwierza się Germanowi. Opowiada mu o śmierci córeczki, ale nie mówi skąd pochodzi. German postanawia sprawdzić, co się wydarzyło w przeszłości, że Manuela musiała uciekać z dzieckiem. Leandro wbrew woli matki znów zatrudnia Pabla. Susana jest zaskoczona zachowaniem syna. Dotąd wykonywał jej polecenia. Claudio proponuje Leonor układ, który dotyczy ich małżeństwa. Espinoza odwiedza Cayetanę, z którą się dogaduje w kwestii dochodzenia prokuratora. Emisja w poniedziałek 27 lutego 2023 r. o godz. 18:45 w TVP2.

Akacjowa 38 - odcinek 37 streszczenie

Felipe wyjaśnia Hermii, że to on rządzi w domu. Dziewczyna skarży się Fabianie, że jej pan ją molestuje. Fabiana wymyśla sposób na Felipe. Rodzice Claudia przychodzą do domu Leonor w sprawie zaręczyn. Leonor tym razem się zgadza. Pablo dowiaduje się o tym przypadkiem i jest załamany, że stracił ukochaną. Celia zaprzyjaźnia się z Trini i uczy ją dobrych manier. Emisja we wtorek 28 lutego 2023 r. o godz. 18:45 w TVP2.

Akacjowa 38 - odcinek 38 streszczenie

Cayetana skłania opierającą się Ritę, by podrzuciła do pokoju Manueli jej list pożegnalny. Celia zdradza Cayetanie, że German zlecił Felipe przygotowanie dokumentów podziału majątkowego, ponieważ zamierza ją opuścić. Herminia wciąż udaje chorą i nie chce wrócić do pracy. Claudio informuje Pabla, że po ich ślubie nadal może się spotykać z Leonor, ale musi zachować dyskrecję. Emisja w środę 1 marca 2023 r. o godz. 18:45 w TVP2.

Akacjowa 38 - odcinek 39 streszczenie

Pablo stanowczo potępia Leonor i Claudia za - jego zdaniem - nieprzyzwoity układ, jaki mu proponują. Manuela znajduje w pokoju Rity dużą sumę pieniędzy i domyśla się, że to ona podrzuciła jej medalik i że ktoś ją przekupił. Rita stanowczo jednak zaprzecza. Cayetana podsłuchuje rozmowę Felipe z Germanem i dowiaduje się, że mąż chce od niej odejść i zostawić jej prawie cały swój majątek. Emisja w czwartek 2 marca 2023 r. o godz. 18:45 w TVP2.

Akacjowa 38 - odcinek 40 streszczenie

Rita sugeruje Manueli, że to Guadalupe podrzuciła jej medalik. Espinoza dostaje od Cayetany dowód na to, że German przekazał mu pieniądze na nielegalne eksperymenty medyczne i ma się z nim udać na policję. Cayetana nie dotrzymuje obietnicy danej Celii i nie przekazuje jej figury Madonny. Claudio namawia Maximiliana, by obstawiał za niego gonitwy. Aby podnieść Manuelę na duchu, każdy z pracowników Akacjowej 38 dyktuje Leonor swoje słowa uznania i podziękowania dla niej, a Leonor spisuje je na maszynie do pisania. Manuela znajduje w pokoju matki swój list pożegnalny. Emisja w piątek 3 marca 2023 r. o godz. 18:45 w TVP2.

Sonda
W jaki sposób oglądasz serial "Akacjowa 38"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE