Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

Akacjowa 38, odcinek 63 - STRESZCZENIE. Manuela zostaje napadnięta, a Victor wyłudza pieniądze od matki

2023-03-22 9:58

Akacjowa 38 - co wydarzy się w 63. odcinku hiszpańskiego hitu? Manuelę spotyka bardzo nieprzyjemna sytuacja. Na całe szczęście pojawi się German, który spróbuje jej pomóc. Pytanie tylko, czy mu się uda? Sprawdź już teraz streszczenie nowego odcinka!

Akacjowa 38 odcinek 63 - streszczenie. Co się wydarzy w serialu? Trini proponuje, że wyda przyjęcie przedślubne dla Leonor. Sauro napada na Manuelę w domu jej chlebodawców. Szczęśliwie wraca German, walczy z Saurem i napastnik ucieka. Cayetana żąda od Rity, by go odnalazła, ale ten znika. Victor wyłudza od matki pieniądze na książki prawnicze, których nie kupuje, tylko pożycza od Felipe. Kiedy oglądać 63. odcinek "Akacjowa 38"? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Akacjowa 38 odcinek 63 - kiedy w TVP2? Data i godzina emisji

Odcinek 62. zostanie pokazany 5 kwietnia 2023 r. o godzinie 18:45. Przypomnijmy, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP 2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE