Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Akacjowa 38, odcinek 373 - streszczenie. Trini zauważa coś podejrzanego

2024-04-18 14:58

Streszczenie 373. odcinka "Akacjowa 38" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów hiszpańskiej telenoweli w TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z największych hitów i najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc to nie powinno dziwić, że wielu widzów poszukuje w internecie informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w niezwykle nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż w niewielkiej kwestii to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku 373. odcinka? Szykuje się sporo szalonych zwrotów akcji!

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Akacjowa 38 odcinek 373 - streszczenie odcinka

Julianę niepokoi przedłużający się konflikt z synem. Rosina chce jak najszybciej zacząć zarabiać na wydobyciu złota. Pablo jest zaskoczony nowym wizerunkiem Casildy. Ramón próbuje odzyskać swoje pieniądze. Cayetana dowiaduje się, że Humildad jest związana z Mauro. Trini zauważa dziwne zachowanie męża.

Akacjowa 38 odcinek 373 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 373. zostanie pokazany 10 maja 2024 r. o godzinie 18:45. Warto również dodać, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.

Listen on Spreaker.