Akacjowa 38 / Lolita

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Akacjowa 38, odcinek 372 - streszczenie. Humildad rozpuszcza plotkę

2024-04-17 14:42

Streszczenie 372. odcinka "Akacjowa 38" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów hiszpańskiej telenoweli w TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z największych hitów i najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc to nie powinno dziwić, że wielu widzów poszukuje w internecie informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w niezwykle nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż w niewielkiej kwestii to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku 372. odcinka? Szykuje się sporo szalonych zwrotów akcji!

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Akacjowa 38 odcinek 372 - streszczenie odcinka

Humildad pomaga Mauro i rozpuszcza plotkę na temat Ursuli. Juliana wyrzuca donię Susanę z kawiarni. Antón opuszcza areszt. Cayetana zauważa Teresę rozmawiającą z Mauro. Casilda wciąż nie może znaleźć pracy. Fatima proponuje jej wspólne wieczorne wyjście.

Akacjowa 38 odcinek 372 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 372. zostanie pokazany 9 maja 2024 r. o godzinie 18:45. Warto również dodać, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.

Listen on Spreaker.