Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38 odcinek 25 - STRESZCZENIE. Cierpienie Manueli, szczęście Leonor i zaniepokojenie Trini [10.02]

2023-02-07 9:59

Akacjowa 38 - odcinek 25 przyniesie sporo nowych pytań. Podczas podróży konno German zauważy cierpiącą Manuelę i za wszelką cenę będzie chciał, by powiedziała mu, co się tak naprawdę stało. Co jeszcze wydarzy się w piątkowym odcinku hiszpańskiej telenoweli? Kiedy emisja w TVP2? Sprawdźcie już teraz!

Akacjowa 38 odcinek 25 - streszczenie. Co się wydarzy w serialu? Manuela i German jadą razem na wieś konno. Dziewczyna jest wspaniałą amazonką. German widzi, jak cierpi i prosi ją, by mu powiedziała prawdę o swojej przeszłości. Leonor jest szczęśliwa, bo jej powieść jest drukowana w gazecie. Tłumaczy Casildzie, dlaczego powieść jest podpisana męskim nazwiskiem. Ernesto doradza Ramonowi w interesach. Trini jest tym zaniepokojona. Celia i jej mąż przyjmują na kolacji Justa i Felipe. Justo opowiada im o tym, co go spotkało oraz dodaje, że wciąż liczy na znalezienie żony i teściowej. Kiedy oglądać 25. odcinek "Akacjowa 38"? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Akacjowa 38 odcinek 25 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Odcinek 25. zostanie pokazany 10 lutego 2023 r. o godzinie 18:45. Będzie to już ostatni epizod w tym tygodniu. Przypomnijmy, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.

Sonda
Wciągnął cię serial "Akacjowa 38"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE