Akacjowa 38 odcinek 17 - STRESZCZENIE. Celia konfrontuje się z wdową

2023-01-24 16:15 Leon Pietrzak
Akacjowa 38
Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie szczegółowe

Co się wydarzy w 17. odcinku serialu Akacjowa 38? Casilda będzie chodzić głodna, a Celia skonfrontuje się z wdową. Kiedy i o której godzinie oglądać 17. odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów hiszpańskiej telenoweli?

Akacjowa 38 odcinek 17 - Co się wydarzy w serialu? Celia konfrontuje się z wdową, która przyznaje się do romansu z jej mężem i radzi jej, by odpłacała mu tą samą monetą. Twierdzi, że Felipe to kobieciarz. Casilda chodzi głodna z powodu kryzysu finansowego swoich państwa. Wydawca Ribero drze teksty Leonor nie czytając ich i radzi jej, nie przebierając w słowach, by jako kobieta zajęła się haftem, a nie pisaniem. Wszyscy wybierają się na uliczną zabawę. Celia z nadzieją, że zatańczy z nią Victor. Ale on wybiera Marię Luisę. Kiedy oglądać 17. odcinek "Akacjowa 38"? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - OBSADA. Kto jest kim w nowym serialu TVP?

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Akacjowa 38 odcinek 17 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Akacjowa 38" można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 17 zostanie wyemitowany we wtorek 31 stycznia 2023 o godz. 18:45. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna oczywiście na stronie TVP VOD.

Sonda
Wciągnął cię serial "Akacjowa 38"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE