Ajax Amsterdam - Chelsea 2019: stream online i transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

2019-10-21 9:55
Ajax Amsterdam - Chelsea 2019: stream online i transmisja TV. Gdzie obejrzeć?
Autor: AP PHOTO/ALBERTO SAIZ Ajax Amsterdam - Chelsea 2019: stream online i transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Ajax Amsterdam - Chelsea, to 3 kolejka w grupie H Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie dwumeczu, Ajax rozegra u siebie. Czy uda się pokonać drużynę z Wielkiej Brytanii? Gdzie, kiedy i o której oglądać transmisję w TV? Czy będzie darmowy stream online?

Ajax Amsterdam - Chelsea 2019: stream online i transmisja TV. Gdzie obejrzeć? Chelsea zmierzy się z groźnym przeciwnikiem. Ajax pokonał ostatnio na wyjeździe 2:1 RKC Waalwijk w meczu 10. kolejki Eredivisie. Zespół z Amsterdamu jest liderem holenderskiej ekstraklasy. Chelsea na swoim podwórku radzi sobie trochę gorzej. Jest czwartą drużyną w Premier League, i zajmuje 3. lokatę w Grupie H, natomiast Ajax pierwsze miejsce. Kto wygra to spotkanie? Gdzie, kiedy i o której oglądać transmisję w TV? Czy będzie darmowy stream online? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej.

Ajax Amsterdam - Chelsea 2019: stream online

Ajax Amsterdam - Chelsea 23.10.2019 to mecz, który jest bardzo ważny w grupie H. Gdzie obejrzeć stream online z tego spotkania? Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich fanów Ligi mistrzów. Spotkanie Ajax Amsterdam - Chelsea 23.10.2019 będzie można obejrzeć w internecie, ale niestety tylko na platformie ipla.tv, co oznacza, że należy wykupić płatny dostęp.

Ajax Amsterdam - Chelsea 2019: transmisja w TV

Jeżeli chcielibyście obejrzeć spotkanie Ajax Amsterdam - Chelsea 23.10.2019 w telewizji, to będzie taka możliwość. Mecz rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:45 w Polsat Sport Premium 1.

NAJNOWSZE