“Ahsoka” – sezon 2 powstanie. Co wiemy o nowych odcinkach?

i

Autor: Disney+ “Ahsoka” – sezon 2 powstanie. Co wiemy o nowych odcinkach?

Star Wars

“Ahsoka” jednak doczeka się 2. sezonu. Oto, co wiemy o nowych odcinkach

2024-01-10 15:26

“Ahsoka” to najnowszy serial z uniwersum “Gwiezdnych wojen”, który zadebiutował latem ubiegłego roku i choć nie zgarnął wybitnie przychylnych recenzji, cieszył się całkiem sporą popularnością (choć z oglądalnością bywało różnie). Decyzję o przedłużeniu produkcji na kolejny sezon włodarze Lucasfilm odkładali jednak przez długie miesiące.

“Ahsoka” – sezon 2 powstanie. Co wiemy o nowych odcinkach?

“Ahsoka” nakreśla nam losy słynnej uczennicy Anakina Skywalkera, po wydarzeniach z “Rebeliantów”. W roli głównej powróciła Rosario Dawson, która debiutowała wcześniej w “The Mandalorian” i “Księdze Boby Fetta”, a w pierwszym sezonie towarzyszyli jej między innymi Natasha Liu Bordizzo, Ivanna Sakhno, nieodżałowany Ray Stevenson oraz Hayden Christensen jako Anakin.

Premierowa seria “Ahsoki” zakończyła się tak, że aż prosiła się o kontynuację. Disney jednak milczał. Co więcej, Dawson omal nie zmiażdżyła ostatnio marzeń swoich fanów, gdy obwieściła, że nie trwają obecnie żadne rozmowy na temat realizacji kolejnych odcinków. Chwilę później pojawiło się ogłoszenie o oficjalnym zamówieniu 2. sezonu.

O fabule na obecną chwilę nie wiemy nic, podobnie zresztą jak o przewidywanych datach startu zdjęć i debiutu. Pewnym jest tylko, że u sterów znów stanie Dave Filoni.

“The Mandalorian” powróci, ale nie w 4. sezonie

2. sezon “Ahsoki” to nie jedyne wieści z odległej galaktyki. Grany przed Pedro Pascala Mando też nie powiedział jeszcze ostatniego słowa – sprawdziły się ostatnie przecieki jakoby 4. sezon “The Mandalorian” poleciał do kosza, a jego miejsce zastąpił kinowy film. Ten będzie miał, jakże oryginalny, tytuł “The Mandalorian & Grogu”. Reżyserią i produkcją zajmie się oczywiście Jon Favreau.

Kocham opowiadać historie rozgrywające się w świecie, który wykreował George Lucas. Perspektywa przeniesienia na wielki ekran Mandalorianina i jego ucznia Grogu jest niezwykle ekscytująca – rzekł filmowiec.

Chyba nie będziecie szczególnie zdziwieni, jak napiszemy, że przewidywana data premiery jest obecnie owiana tajemnicą.

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?
E. Duffy, Michiel Huisman i Ray Fisher: Czym “Rebel Moon” różni się od “Gwiezdnych wojen”? Zapytaliśmy członków obsady