After 5 i 6 oficjalnie potwierdzone! Twórcy filmowej serii mają dalekosiężne plany

2021-04-20 15:25 Alicja Wójcik
After
Autor: materiał prasowy

Fani filmowej serii After mogą zacierać ręce! Okazuje się, że filmy opowiadające o romansie Tessy i Hardina nie skończą się tak szybko. Seria After bazuje na bestsellerowej serii powieści pod tym samym tytułem autorstwa Anny Todd, która ukazywała się w latach 2014-2015. Budzi ona bardzo wiele skojarzeń z 50 twarzami Greya - przede wszystkim ze względu na wiele erotycznych wątków wplecionych fabułę oraz fakt, że obydwie serie swoją karierę rozpoczynały jako fanfiction.

After 5 i 6 powstaną! Twórcy potwierdzili plany dotyczące kolejnych części filmów, jeszcze zanim wyczekiwana przez fanów część trzecia ujrzała światło dzienne! Jak na razie fani serii mieli okazję zobaczyć pierwszy film w 2019, drugi w 2020, a trzeci - After. Ocal mnie - ma ukazać się jeszcze w 2021 roku.

After 5 i 6 potwierdzone!

Książkowa seria Anny Todd składa się z pięciu tomów, dlatego fani serii podejrzewali, że After otrzyma maksymalnie pięć filmów. Okazuje się jednak, że każdy film z miejsca staje się takim hitem, że twórcy postanowili pójść o krok dalej. Zdjęcia do części czwartej - After 4. Bez siebie nie przetrwamy - zostały już zakończone, a w planach są jeszcze dwie kolejne. After 5 ma być luźno oparty na książce Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę, która opowiada całą historię z perspektywy Hardina. Jak twórcy zdradzili w wypowiedzi dla Teen Vogue, film ma jednak przede wszystkim skupiać się na wydarzeniach, które spotkały Hardina, zanim poznał Tessę i na traumach, które sprawiły, dlaczego stał się tym, kim jest. Natomiast After 6 ma opowiadać o kolejnej generacji - dzieciach Tessy i Hardina Emery i Auden, o których niewielka wzmianka znajduje się na ostatnich stronach Bez siebie nie przetrwamy. Szósta część After ma dotrzeć do kolejnej generacji fanów serii.

Z racji tego, że 5 After ma skupiać się na o wiele wcześniejszych wydarzeniach, a część 6 na o wiele późniejszych, w filmach nie zobaczymy najprawdopodobniej ani Josephine Langford ani Hero Fiennesa Tiffina. Daty premier kolejnych części nie są jeszcze znane.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE