40 kontra 20 - kto wygrał? Kiedy druga edycja programu?

2021-08-24 8:04 kg
40 kontra 20
Autor: materiał prasowy

Pod koniec czerwca 2021 roku na antenie TVN7 premierę miała pierwsza edycja programu 40 kontra 20. To pierwszy w historii polskiej telewizji program typu dating show, w którym nie ma podziału na wiek. Biorą w nim udział kobiety od 20 do 50 lat oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych – poniżej 30 roku życia oraz powyżej 40. Przez ostatnie tygodnie widzowie mieli okazję śledzić rozwój relacji pomiędzy uczestnikami show. Kto jednak okazał się najlepszy i wygrał show? Sprawdźcie!

40 kontra 20 - kto wygrał? Kiedy druga edycja programu? Miłość nie pyta o wiek! To główne przesłanie najnowszego randkowego show 40 kontra 20, w którym dwóch wyjątkowych mężczyzn – starszy i młodszy - będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. W wyborze tej jedynej może liczyć się wszystko – lecz nie metryka! Ten warunek w programie nie ma żadnego znaczenia, dlatego kandydatki do serca panów to zarówno ambitne, nowoczesne, silne, dojrzałe kobiety jak i młode, wyzwolone, pewne siebie dziewczyny. Wszystkich uczestników mimo odmiennych charakterów, doświadczeń i planów na przyszłość, łączy jedno – szukają miłości.

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

40 kontra 20 - kto wygrał?

Aktualizacja:Bartosz Andrzejczak wybrał Patrycję, natomiast Robert Kochanek postawił na relację z Kingą.

W ostatnich tygodniach o serca Bartosza oraz Roberta walczyły przepiękne i pewne siebie kobiety. Walka ta jednak nie należała do łatwych. Uczestniczki mają za sobą szereg wyzwań, zadań i randek, podczas których musiały starać się o względy mężczyzn. Mężczyźni z kolei próbowali przekonać każdą z pań do swojego stylu życia. Bajecznie wygodnego i stabilnego albo pełnego przygód i nieprzewidywalności. Raz w tygodniu program opuszczały aż dwie uczestniczki.

Wielki finał programu 40 kontra 20 został zaplanowany na poniedziałek 23 sierpnia 2021 roku. To właśnie podczas niego Robert Kochanek oraz Bartosz Andrzejczak będą musieli zadeklarować uczucie jednej wyjątkowej kobiecie. Które panie zdobyły serca panów? Kto wygra program? O tym przekonamy się już o godzinie 20:00, kiedy rozpocznie się wielki finał pierwszej edycji show. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

40 kontra 20 - kiedy druga edycja?

Wiadomo już, że program 40 kontra 20 doczeka się drugiej odsłony. Jak na razie nie wiadomo, kiedy nowe odcinki zadebiutują na antenie TVN7.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE