39 i pół tygodnia - obsada. Kto gra w kontynuacji kultowego serialu TVN?

2019-08-23 15:15 aw
39 i pół tygodnia
Autor: Materiały Prasowe

Serial TVN o wiecznym chłopcu, Darku Jankowskim, bił swego czasu rekordy popularności. Widzowie zachwycili się tą wzruszającą i zabawną historią i zżyli się z jej bohaterami. 39 i pół pierwotnie emitowany był w latach 2008 i 2009, TVN postanowił jednak wznowić tę produkcję dokładnie 10 lat od jej zakończenia. Co więcej, niemal wszyscy aktorzy, którzy brali udział w tym projekcie, zgodzili się powrócić do obsady!

39 i pół tygodnia - obsada. Kogo po latach zobaczymy ponownie na ekranie? Serial 39 i pół skupiał się na historii przechodzącego kryzys wieku średniego Darka Jankowskiego i jego rodzinnych problemach. Obecnie produkcja będzie miała charakter czarnej komedii - główny bohater i jego najbliżsi będą musieli zmierzyć się z bardzo smutną diagnozą.

39 i pół tygodnia - obsada

Do głównej roli powrócił oczywiście Tomasz Karolak, a także jego serialowa żona, w którą wciela się Daria Widawska. W serialu zobaczymy również Alana Andersza oraz Marinę Łuczenko-Szczęsną. Oprócz nich na ekranie pojawią się także m.in.:

  • Magdalena Lamparska,
  • Wojciech Mecwaldowski,
  • Antoni Królikowski,
  • Cezary Kosiński,
  • Krzysztof Stelmaszyk,
  • Dorota Deląg.

39 i pół tygodnia - kiedy i o której oglądać?

Serial można oglądać w niedziele o godzinie 21:30 od 8 września. Wyemitowany sezon ma składać się łącznie z 10 odcinków, co oznacza, że emisja zakończy się mniej więcej w połowie listopada.

NAJNOWSZE