365 dni 2 – kiedy premiera kontynuacji hitu Blanki Lipińskiej?

2020-02-07 9:21 kw
365 dni
Autor: materiał prasowy

365 dni jest zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych 2020 roku. Ekranizacja książki Blanki Lipińskiej zadebiutuje w kinie 7 lutego. Z pewnością produkcja przyciągnie ogromną publiczność, która z zapartym tchem będzie śledzić rozwój relacji głównych bohaterów – Massimo oraz Laury. Jeszcze przed premierą pierwszej części ogłoszono, że powstanie druga odsłona hitu. Kiedy premiera kontynuacji 365 dni?

365 dni 2 – kiedy premiera kontynuacji hitu Blanki Lipińskiej? Film 365 dni nazywany jest polskim Greyem. Nikogo nie dziwi to porównanie, ponieważ zarówno książka Blanki Lipińskiej, jak i film na jej podstawie, zawiera odważne sceny erotyczne. Produkcja już przed premierą cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne zwiastuny, w których zobaczą nowe sceny z filmu. 365 dni jeszcze nie trafiło na ekrany kin, ale już zapowiedziano, że powstanie jego kontynuacja. Kiedy premiera?

365 dni – fabuła

Film 365 dni to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

365 dni 2 – kiedy premiera?

Pierwsza część filmu 365 dni zadebiutuje w kinach 7 lutego, na kilka dni przed Walentynkami. Podobnie będzie w przypadku drugiej odsłony hitu – premiera została wyznaczona na 12 lutego 2021 roku.

NAJNOWSZE