Maja Frykowska kiedyś

i

Autor: TRICOLORS/East News

Celebryci

20 lat temu baraszkowała w jacuzzi na oczach całej Polski. Frytka zmieniła się nie do poznania!

2023-07-10 13:39

Była pierwszą polską celebrytką i skandalistką. O jej udziale w popularnym show Big Brother mówili wszyscy, tak samo jak o głośnym wywiadzie u Wojciecha Cejrowskiego. Na przestrzeni lat Frytka, a dziś Maja Frykowska, mocno się zmieniła. Jak wygląda i co robi wnuczka Wojciecha Frykowskiego?

Frytka w jacuzzi to skandal, jaki na stałe zapisał się na kartach historii polskiej telewizji. Choć dziś podobny incydent z pewnością nikogo by nie zgorszył, a na pewno nie na taką skalę, to w 2002 roku o miłosnych uniesieniach dwojga uczestników II edycji Big Brothera mówili wszyscy. Agnieszka Frykowska (dziś Maja) i Łukasz Wiewiórski, zwany Kenem, z dnia na dzień stali się najpopularniejszymi celebrytami w naszym kraju. Jak to jednak w show-biznesie bywa, cała krytyka spadła na kobietę. Ken szybko zrezygnował z życia na świeczniku, natomiast Frytka przez długie lata musiała zmagać się z przyklejonymi jej przez społeczeństwo krzywdzącymi łatkami. Celebrytkę publicznie upokorzył też znany ze swoich konserwatywnych poglądów Wojciech Cejrowski, a jego zachowanie z perspektywy czasu wydaje się być po prostu skandaliczne. Po kilku latach mocno zauważalnej obecności w mediach Frytka nieco się wycofała. Gwiazda TV całkowicie odmieniła swoje życie.

Sonda
Czy krytyka, jaka spotkała Frytkę, była przesadzona?

Frytka dzisiaj - jak wygląda i co robi?

Po Frytce z czasów Big Brothera czy Baru, gdzie również wystąpiła, nie ma już śladu. Celebrytka zmieniła imię na Maja i rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Gwiazda zapewnia, że w przemianie pomogło jej odnalezienie Boga. W 2018 roku kobieta wydała nawet książkę Pokonaj siebie, która jest świadectwem jej nawrócenia. Na jej kartach wnuczka Wojciecha Frykowskiego odniosła się do swoich najgłośniejszych skandali. Tak dziś wygląda pierwsza polska celebrytka. Rozpoznalibyście ją na ulicy?

="14" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
Roksana Węgiel pojawi się na festiwalu w TV. Do tej pory tego nie mówiła!
Listen on Spreaker.